Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szemétség ha nem akarom az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétség ha nem akarom az ismerkedést folytatni egy olyan lánnyal akinek romokba az élete?

Figyelt kérdés
Nem is akar kilábalni belöle hanem le akar huzni engem is.... 2 hónapja nem tudok vele mit csinálni semmi javulást nem látok.. Kezdek belefáradni..Sokat iszik..Folyamatosan züllik lefele 22 évesen....
2019. máj. 6. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Rossz ilyet mondani, de amennyiben te megpróbáltál mindent, és nem változik, kénytelen leszel ott hagyni. Tapasztalatból mondom, szerelem ide vagy oda, ebből nem lenne normális kapcsolat.


Egyébként ha nem túl indiszkrét, megkérdezhetem mi áll a problémák hátterében? Lelki gondok, vagy valami tragédia? Mert amennyiben ez hosszabb folyamat eredménye, még súlyosabb lehet a dolog.


Mindenesetre bárhogy is döntesz, gondolj bele a saját érdekedbe is! Sok sikert:)

2019. máj. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy baj! Segíteni csak azon lehet aki hagyja! Ez a hölgy pedig kuka! En nő vagyok de ha férfi lennék nem pazaroltam volna rá 2 hónapot! Alapból kizáró ok ha iszik egy ferfi. Na de hogy nőbe is mennyi ilyen van, szőrnyű! Ne kinozd magad hanem lepj tovább!


31N

2019. máj. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
nem szemétség!
2019. máj. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem az. Ha bajban lenne és tenne azért, hogy kimásszon, de te nem támogatnád lelkileg, az már az lenne. Ebben az esetben ez a lány nem is akar kimászni a gödörből, csak lejjebb csúszik.
2019. máj. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!