Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek után érdemes folytatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után érdemes folytatni az ismerkedést ezzel a fiúval?

Figyelt kérdés
Mutattam neki egy videót neki egy felelőtlenül vezető kocsisról, ő meg azt mondta rá, hogy dögölne meg. Még nem találkoztunk személyesen. Én 22, ő 23.
2018. szept. 29. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem ebben semmi nincs. Jó, persze undorító valaki halálát kívánni úgy mond; de ha most tegyük fel, írtad is hogy felelőtlenül vezet: ergo simán veszélyezteti mások életét... lehet én is mondanám rá, hogy dögölj meg.

Vagy te mit csinálnál ha előtted száguldozna el egy ilyen?

Áhh csináld csak, vagy oda mondanád magadban, hogy dögölj meg vazze..?

2018. szept. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%

Nem mellékesen én is rá mondanám az ilyen nyomorultra, hogy "dögölj meg".

Én pl szeretek robogózni, tartom a szabályokat, nem szoktam száguldozni. Még is annyiszor látom, hogy konkrétan mindenki felelőtlenül vezet. Nem tartják a sebességhatárt. Száguldoznak városon belül. Majdnem ütöttek is már el ez végett. Simán rá mondanám arra a nyomorultra, hogy dögölnél meg.

Akkor most én nem vagyok normális attól? Mert kb így ítélkezel most efelett a srác fölött is.

Lehet azért reagált így, mert már neki is majdnem lett balesete felelőtlen köcsögök végett.


1# válaszoló voltam, ha azóta írt volna valaki.

2018. szept. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
11%

Nem. Szív bőségéből szól a száj. Aki egy ilyet leír, az velejéig romlott ember-függetlenül a korától. Métely, gonoszság, és leuraltság jellemzi, bárhová is teszi a lábát.


Építsd le azonnal.

2018. szept. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ennyitől beszarsz, hogy őszinte volt?

Mit mondjon rá akkor, hú de menő?

2018. szept. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!