Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi visz rá egy férfit, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi visz rá egy férfit, hogy többszáz kilóméterre utazzon randizni?

Figyelt kérdés
Tegnap ismertem meg társkeresőn, de már a hétvégi randit tervezi, hogy eljön hozzám. Ami nekem fura, mert Bp-Sopron távolságról van szó, ami nem olcsó mulatság oda vissza (vonattal jön). Ezek a netről megbeszélt randik nagyrészt csalódással végződnek, hiába a képek, a valóságban ritka hogy meglegyen a vonzalom két ember között. Ezért nem értem, hogy éri ez meg neki, pénzben, időben, mert lehet az első 1 percben kiderül, hogy nem tetszem neki annyira. A másik ami gyanús, hogy több millió nő közül egyik sem felel meg neki Pesten? Lehet hogy valami hátsószándéka van, vagy illegális dolog motiválja? Tudom negatív vagyok és gyanakvó, de a mai világban...
2019. máj. 13. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem beszéltek először videochaten??? Ugy azért jobban látjátok egymást halljatok egymás hangját beszed stílusát gesztusait stb!


Mi is ugy csináltunk először és azóta is együtt vagyunk

2019. máj. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Itt könnyebb beszélgetni, lehet, hogy jobban elbeszélgetett veled, mint bárki mással életében, gátlásos lehet, ilyesmi. Szerintem ne menj neki a dolognak negatív gondolatokkal, lesz ami lesz. Bár a tali tényleg korai, de hát úgy tűnik te is vevő vagy rá
2019. máj. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 LazyJones ***** válasza:
75%
Én szimplán szerelemből utazgattam másfél évig Pest és Nyíregyháza között, nem kellett hozzá semmi extra.
2019. máj. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
18%

Mert itt Pesten arányosan több a férfi, mint vidéken.

Ugyanis vidéki férfi sokkal inkább felmegy Pestre tanulni, dolgozni, mint egy nő. A nők általában nem olyan céltudatosak mint a férfiak.

Ezért a szingli nők nagy része vidéken, a szingli férfiak pedig Pesten vannak.

Viszont a videókonferencia tényleg jó ötlet!

2019. máj. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért csak vigyázz, nagyon nyilvános helyen találkozz vele.
2019. máj. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Rockarc ***** válasza:

Eleg ketsegbeesettnek tunik. Penze meg ideje ugy nez ki van, baratnoje nincs. Megteszi a tole telhetot. Mondjuk eleg szokatlan az ilyen, de probald meg a pozitivan felfogni, ez az ember lathatoan nem fog otthon ucsorogni a gep elott. Mondjuk az benne lehet a pixisben, hogy levakarni sem lehet, es atmegy papucsba. Majd a randin eldol. Nem gondolom, hogy veszelyben lennel.


43F

2019. máj. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!