Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy ha egyből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy ha egyből nem akarok randizni valakivel akkor később már esélyt sem ad?

Figyelt kérdés
Ennyire fontos az egó vagy mi?
2019. máj. 7. 14:14
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
80%
Ennyire reálisan gondolkozik
2019. máj. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Ez miért reális? Mindketten ugyanazt keressük.
2019. máj. 7. 14:18
 3/36 anonim ***** válasza:
69%
Mert úgy jön le, hogy nem jött össze, amit akartál, és most ló helyett a szamár is...
2019. máj. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
81%

Pontosan, ahogy a második írja. Nyilván oka volt, hogy először nem, aztán utána mégis. Két lehetőség van, vagy ő nem volt elég jó és ezért elsőre nem, de miután nem találsz jobbat marad ő, másik lehetőség, hogy egy jobb parti volt a képben, de oda meg te voltál kevés. Így ismételten csak a megalkuvás maradt.


#1

2019. máj. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
61%
Miért, kettőből akarsz randizni? Mit jelent hogy nem akarsz egyből? Ha elutasítják, akkor a bölcs ember továbblép...
2019. máj. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Volt oka, és ezt el is mondtam, egész egyszerűen 1 nap ismeretség után még korainak éreztem.
2019. máj. 7. 14:26
 7/36 A kérdező kommentje:
Nálam bizalmi alapon működik a randizás :D
2019. máj. 7. 14:28
 8/36 anonim ***** válasza:
56%

Vannak akik 5 nap alatt az ágyig akarnak jutni.

Egy nap után vissza utasítottad, korainak tartottad és lelépett, te jártál jól.

2019. máj. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
81%

Lehet, hogy épp azért nem, mert amíg te várakoztattad, addig került valaki más, akivel ismerkedhet.:)


Az egyszerű ismerkedés miért lenne korai? Azt még megértem, hogy valakinek korai az, hogy első randi után összejöjjünk, vagy elmélyítsük a kapcsolatot, felzárkozzunk egymás előtt komolyabban. Akivel egy árva randiig nem jutottam el, mert erre is kifogásokat keres, azt megette a fene.

2019. máj. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Ez így szinte vak randi lett volna, aznap kezdtünk el ismerkedni neten. Persze képet láttunk egymásról de egy telefonos vagy webkamerás beszélgetés nem ártott volna előtte.
2019. máj. 7. 14:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!