Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy ha egyből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy ha egyből nem akarok randizni valakivel akkor később már esélyt sem ad?

Figyelt kérdés
Ennyire fontos az egó vagy mi?
2019. máj. 7. 14:14
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
63%

#10 Te komplikálod túl. Egy randi nem egyéb, mint [ismerkedés]. És jobb minél előbb személyesen, nem hetekig a neten. Tök normális, hogy nem akarta rád pazarolni az idejét, miután kikosaraztad. Mégis mit vártál, hogy majd ostromol meg elhív ismét, ha már egyszer lekoccoltad? Nem értem néha a nőket, miért nem járnak a realitás talaján! A randi nem bizalmi kérdés! Felfoghatod úgy is, mint egy állásinterjút. Ha eddig se sikerül eljutni, megette a fene az egészet. Én eddig akárkivel ismerkedtem, nagyon hamar randira hívtam. Aztán, hogy abból milyen hamar lett vagy nem lett valami, az más kérdés. A személyes találkozó dönt. Fölösleges egymás idejét pazarolni, ha lehet nem is jöttök be egymásnak élőben.

Ez nem csak ego kérdése, hanem sokkal inkább arról szól, hogy téged nem érdemes randira hívni. Legalábbis az illető biztos, hogy ezt a következtetést vonta le, jogosan. Ki a fene fog többször próbálkozni nálad szerinted?

2019. máj. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:

Kicsit komplikáltabb a helyzet, de nem akarom leírni mert felismerhető.

Most én kezdeményeztem nála de nem válaszol.

2019. máj. 7. 15:00
 13/36 anonim ***** válasza:
83%
Mi komplikált van ebben? Elhívott, nemet mondtál, továbblépett. Tedd te is ezt
2019. máj. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Nem mondtam nemet csak hogy korai :D
2019. máj. 7. 15:03
 15/36 anonim ***** válasza:
32%

Az mindegy, hogy te most kezdeményeztél akármit is, ha már egyszer kikosaraztad. Igenis legyen benne ennyi tartás, igaza van. Nekem is volt, hogy ismerkedtem valakivel. Ki lettem kosarazva a végén, majd hónapok múlva megkeresett, hogy nem akarok-e randizni. Mondom ha nincs ló, jó a szamár is? Na arra van a kijárat! --->

Kb ez volt a helyzet. Nem éreznéd jogosnak a helyemben? Na ugye. Ez pont az a szituáció. Túllépett rajtad, lépj te is tovább és tanulj a hibádból, ennyi.

2019. máj. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
Szó nem volt kikosarazásról.
2019. máj. 7. 15:05
 17/36 A kérdező kommentje:
Még az ismerkedést is alig kezdtük el mikor közölte hogy nem akar erre időt szánni amíg nem találkozunk.
2019. máj. 7. 15:06
 18/36 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán mondtad neki, hogy szeretnél előtte telefonozni vele??? Vagy csak azt mondtad, hogy korai, várjon még egy hetet, hónapot, amíg te kitalálod, hogy randizni akarsz-e?

Nálad se tiszta, hogy mégis mi bajod, ha webcamezni, vagy telefonálni akartok, mert neked úgy kellemesebb, akkor tegyétek azt, ehhez nem kell heteket váratni.

2019. máj. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:

Pont ez volt a probléma hogy másnap tudtunk volna találkozni és utána már nem mert egy hónapra külföldre utazott. Letelt a hónap ezért írtam neki ismét.

Igen mondtam hogy előtte jobban meg akarom ismerni akár webkamerán kereszt de erre az volt a válasz hogy addig meg ő nem akart jobban megismerni amíg nem beszélünk személyesen.

2019. máj. 7. 15:18
 20/36 anonim ***** válasza:
0%
Minden kis prúd csaj azt csinálja. Jól tette, nincs ebben semmi kicstni való a legtöbben így csináljuk.
2019. máj. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!