Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy ha egyből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy ha egyből nem akarok randizni valakivel akkor később már esélyt sem ad?

Figyelt kérdés
Ennyire fontos az egó vagy mi?
2019. máj. 7. 14:14
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
Ezt érvelésnek hívják amúgy.
2019. máj. 7. 17:17
 32/36 anonim ***** válasza:
Ki a nő és hány évesek vagytok?
2019. máj. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
49%
Nőben is rengetegen vannak akik nem szeretnek neten elnyújtva ismerkedni, hanem minél előbb személyesen. Egy kávézó közepén nem fog megerőszakolni alighanem. Egyszerűen vannak, akik nem szeretik ezt online tolni. Egy tali személyesen és ha élőben is klappol minden, akkor bele lehet vágni az alaposabb ismerkedésbe. Mikor tapasztalatlan voltam online ismerkedésben még én is elnyújtott ismerkedéseket akartam, aztán hamar rájöttem, hogy fölösleges túlspilázni: mielőbbi személyes tali és ha tetszünk egymásnak, akkor értelme is van folytatni az ismerkedést. Akkor már le lehet/érdemes fékezni.
2019. máj. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
Igen azt mondta ő is hogy van nagatív tapasztalata a hosszú netes ismerkedéssel. De most már nem kéne 1 hónapig elhúzni, ezért sem zaklattam eddig. Mondjuk lehet neki már a pár napos beszélgetés is hosszúnak számít akkor.
2019. máj. 7. 17:38
 35/36 anonim ***** válasza:
Egy óra is hosszúnak számít.
2019. máj. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Még te csodálkozol, hogy van negatív tapasztalata...?

Amúgy sem jelenti egy randi sem azt, hogy akkor rögtön ágyba is kell már bújni.

2019. máj. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!