Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy ha egyből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy ha egyből nem akarok randizni valakivel akkor később már esélyt sem ad?

Figyelt kérdés
Ennyire fontos az egó vagy mi?
2019. máj. 7. 14:14
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
66%
14:56 szerintem te fogod fel túl naívan a kérdést, vagy egyszerűen csak ennyire nem érdekel senki más helyzete. Nők erőszakoltak, öltek már meg azért mert idegenekkel találkoztak. Ha meg történik valami, akkor te leszel az első, aki hibáztatni fogod, hogy vigyázni kellett volna. A családod nőtagjainak javasolnád, hogy menjenek el valakivel randizni egy nap után? Na nehogymár az hogy az ember meg akarja kicsit ismerni a másikat mielőtt találkozik vele azzal legyen egyenlő mint aki azt várja, hogy könyörögjenek érte. Most komolyan manapság ennyi emberség, empátia sincs az emberekben? Csak mint a futószalagon, válogatják az ismeretségeiket/kapcsolataikat? Hát elég szomorú az aki így él.
2019. máj. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok?
2019. máj. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
33%
Teljesen igaza van,régebben én se fecséreltem olyanra időt,aki ismerkedni akart írásban.Beszélgettünk telefonon,kép,stb.,ha szimpi volt én egyből találkozni akartam,minek húzzuk egymás idejét,ha élőben kiderül hogy nem működik az egész ? N
2019. máj. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
35%
Persze 21# egy napsütéses délután egy kávézóban rengeteg veszély leselkedik egy nőre igazad van.
2019. máj. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
Igen és ha jó lett volna a randi de utána nem tudtunk volna találkozni egy hónapig annak lett volna értelme?
2019. máj. 7. 17:05
 26/36 A kérdező kommentje:
Jobb lenne most belevágni az ismerkedésbe ha utána már bármikor találkozhatnánk de úgy látszik késő.
2019. máj. 7. 17:07
 27/36 anonim ***** válasza:
33%
Ne mentegesd már magad kérdező. Eltoltad, kész. Ne nyivakolj. Egy tali is több mint a semmi.
2019. máj. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
81%
De ha ezt ő nem értette meg és eltűnt a fenébe, akkor most miért akarsz vele ismerkedni? Ennyit már tudsz róla: nincs türelme, mindent rögtön akar, amit te akarsz, azt meg letojja magasról. Ez kár bolygatni.
2019. máj. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
Mert mindig a kihagyott lehetőség a legrosszabb.
2019. máj. 7. 17:09
 30/36 A kérdező kommentje:
Nem nyivákolás csak érdekel hogy kinek mi a véleménye :D
2019. máj. 7. 17:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!