Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mitől vonzóak a szemét,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől vonzóak a szemét, manipulátor férfiak?

Figyelt kérdés

Volt balszerencsém kettőhöz is, egyik nagyobb emberi nulla, mint a másik, akkor se akarnék semmit tőlük, ha nem élne rajtuk kívül férfi a földön, akkor sem. (Nem jártam egyikkel se)

Mégis ha valamiért összefutok valamelyikkel, nem tudom nem észrevenni, mennyire vonzó, van kisugárzása, vagy nem is tudom, mivel magyarázható.

Kb az a férfitípus, aki ha nyilvános helyen azt mondaná egy nőnek, akkor most vetkőzzön meztelenre, és feküdjön ide a padra, többen hajlanának a dologra, mint nem.

Pedig egyik srác sem helyes, sőt, mégis van bennük valami, ami miatt erős szexuális kisugárzással rendelkeznek.


Mi okozza ezt?


2019. máj. 10. 19:53
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Igen utolsó. Csak a férfiak ezt elfogadják a nők meg becsomagolják, hogy ők nem
2019. máj. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!