Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mitől vonzóak a szemét,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől vonzóak a szemét, manipulátor férfiak?

Figyelt kérdés

Volt balszerencsém kettőhöz is, egyik nagyobb emberi nulla, mint a másik, akkor se akarnék semmit tőlük, ha nem élne rajtuk kívül férfi a földön, akkor sem. (Nem jártam egyikkel se)

Mégis ha valamiért összefutok valamelyikkel, nem tudom nem észrevenni, mennyire vonzó, van kisugárzása, vagy nem is tudom, mivel magyarázható.

Kb az a férfitípus, aki ha nyilvános helyen azt mondaná egy nőnek, akkor most vetkőzzön meztelenre, és feküdjön ide a padra, többen hajlanának a dologra, mint nem.

Pedig egyik srác sem helyes, sőt, mégis van bennük valami, ami miatt erős szexuális kisugárzással rendelkeznek.


Mi okozza ezt?


2019. máj. 10. 19:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
33%
Amúgy tippelek: apád egy agresszív állat, de minimum egy nagyon szigorú ember volt. Általában azok a nők szoktak extrém módon vonzódni az ilyen férfiakhoz.
2019. máj. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Azokhoz, akiket én ismerek, a környezetükben lévő nők nagyrésze vonzódik. Persze ez csak szexuális vonzalom, soha nem tudnék együtt lenni egy ilyen emberrel.
2019. máj. 10. 22:04
 13/21 anonim ***** válasza:
45%

Pont azért mert manipulátorok. És mert jól néznek ki.


Van aki jó megfigyelő és észreveszi időben, mint te, más felszínesebb és inkább szenved vele, nem érti a helyzetet.

2019. máj. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
51%

“Sosem szeretnék ilyen embert magam mellé, nem vagyok saját magam ellensége.


Csak arról az ösztönös vonzalomról beszélek, ami elfogja az ember lányát (jelen esetben engem, de szerintem más is tapasztalt hasonlót) ilyen férfi jelenlétében.”



Attól, hogy nem szeretnél ilyen férfit magad mellé, a végén ilyen férfi mellett fogsz kikötni.


Pont az ösztönös vonzalom miatt, ugyanis az ösztönök előbb utóbb felülírják a józan eszet.


A kérdés csak az, hogy mikor jön egy olyan férfi aki vagy még jobban hat az ösztöneidre a manipulatív stílusával, mint az eddigiek, vagy mikor jön egy olyan ügyes manipulátor, akiről a józan eszed későn veszi észre, hogy ugyanolyan volt mint a többiek.



Mindig mosolygok, mikor nők a férfiakat ekézik, hogy mekkora ösztön lènyel, bezzeg a nők azok nem lent hordják az eszüket. Hát persze...

2019. máj. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
67%

Extrovertáltak. Valószínűleg kolerikis típusból. Ők az ilyen főnök típusok, akik tűzön-vízen keresztülviszik az akaratukat, nagyon motiváltak, stb..


Tehát ami tetszhet neked ebben a személyiségben, az a magabiztossága, meg az, hogy nem kell gondolkodnod, mert ő megteszi helyetted (te szeretsz alárendelt lenni, ő meg fölérendelt)

2019. máj. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

13, Írtam, nem néznek ki jól.


Nem véletlenül nem volt még ilyen párom. Mert nem ilyen embert szeretnék magam mellé.


Baromság itt jósolgatni, hogy "majd egyszer úgyis ilyennel jössz össze...."


Mindkét párkapcsolatom normális sráccal volt, illetve van a jelenlegi is.

Attól, hogy valakire azt merem mondani, hogy vonzó, nem jelenti azt, hogy kell.

Olyan meg, hogy nem szúrom ki időben ezt, nincs. Ugyanis nem lehet nem észrevenni.

2019. máj. 11. 08:50
 17/21 anonim ***** válasza:
19%
Szegény ösztönlény hogy vágyakozik a hulladékok után. De legalább bevallja magának.
2019. máj. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Tudom, utolsó, az a bajod, hogy a nők még mindig előbb választanának egy ilyen "hulladékot", mint téged.


Gondolkodj el, hol a hiba benned ;)

2019. máj. 11. 09:13
 19/21 anonim ***** válasza:
24%
Köszi, de nem szeretem az öntelt nőket. Van belőlük annyi mint a szemét. Szerény, kedves barátnőm van.
2019. máj. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
57%
17-es, bizonyos szintig mindenki ösztönlény. Minden férfi és minden nő. Én is, te is, a kérdező is.
2019. máj. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!