Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mitől vonzóak a szemét,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől vonzóak a szemét, manipulátor férfiak?

Figyelt kérdés

Volt balszerencsém kettőhöz is, egyik nagyobb emberi nulla, mint a másik, akkor se akarnék semmit tőlük, ha nem élne rajtuk kívül férfi a földön, akkor sem. (Nem jártam egyikkel se)

Mégis ha valamiért összefutok valamelyikkel, nem tudom nem észrevenni, mennyire vonzó, van kisugárzása, vagy nem is tudom, mivel magyarázható.

Kb az a férfitípus, aki ha nyilvános helyen azt mondaná egy nőnek, akkor most vetkőzzön meztelenre, és feküdjön ide a padra, többen hajlanának a dologra, mint nem.

Pedig egyik srác sem helyes, sőt, mégis van bennük valami, ami miatt erős szexuális kisugárzással rendelkeznek.


Mi okozza ezt?


2019. máj. 10. 19:53
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%

Te vagy a nő, Neked kéne erre választ adnod.

Esetleg egy másik nőnek.

Viszont a kérdés nagyon jó!

Pozitív hogy felismerted tetszenek a manipulátorok. Idáig sokan nem jutnak el.

Férfiként nem értem hogy sok nő miért az aljas manipulátor kamugépekre bukik.

2019. máj. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
37%

A rosszfiúkra buksz.

Valószinüleg egyedül fogod végezni,vagy 1ilyen gyöker mellett aki össze-vissza fog alázni Teged

Sok sikert hozzá!

2019. máj. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%

Mert ezek a férfiak magabiztosak és ez sugárzik róluk. A férfias magatartás,az alfahím típus, az önbizalom és némi rafináltság elég erős kombó.

Nagyon észnél kell lenni. Velük egy kapcsolatból ritkán lehet jól kijönni.

2019. máj. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Sosem szeretnék ilyen embert magam mellé, nem vagyok saját magam ellensége.


Csak arról az ösztönös vonzalomról beszélek, ami elfogja az ember lányát (jelen esetben engem, de szerintem más is tapasztalt hasonlót) ilyen férfi jelenlétében.

Ahogy néz, ahogy beszél, ahogy mosolyog...Akkor is, ha épp nem hozzám, vagy épp egy teljesen semleges dologról valakinek.

Volt, aki mellett nem tudtam nyugodtan ülni se ilyen helyeztben, mert muszáj volt néznem a mozdulatait...

2019. máj. 10. 20:01
 5/21 anonim ***** válasza:
93%

Ismerek ilyet én is. Vonzó, férfias, emberileg egy lavór sz@rt sem ér.

Hányok tőle, nem bírok egy légtérben sem tartózkodni vele.

Valamiért mindig gyönyörű nők veszik körül. Van pénze, de az aktuális hölgyön mindig látszott, hogy nem csak a pénz miatt van vele. Egy volt osztálytársnőm is halálosan szerelmes volt belé, amikor gimisek voltunk.

Máig nem értem, hogy miért.

Én messziről kiszúrom ezt a típust és kerülöm, amekkora ívben csak lehet.

2019. máj. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
85%
A második exbarátnőmet egy nárcisztikus manipulátor szerette el. Egy igazi emberi hulladék, egy ócska férfigyűlölő manipulatív szociopata. Minden férfitársára úgy tekint, mintha a konkurenciája lenne, minden nőt bevadít a saját pasija ellen, a saját férfibarátai ellen, hogy kizárólag rá tekintsenek igazi macsó szuperférfiként. Soha nem volt egy komolyabb haverja, barátja sem. Szereti magát körülvetetni lúzer srácokkal, akiktől ő többnek tűnhet a nők előtt. A nők bugyija persze azonnal lecsúszik, viszont akik rájönnek a manipuláló turpisságaira, azokat nemes egyszerűséggel leépíti, s a többi nőt azonnal ellene uszítja. Basszus, elképesztően beteg a gyerek 30 éves létére. Azon kívül egy fanatikus alkoholista.
2019. máj. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
65%
Egyik nő ismerősöm szerint ez azért van, mert az ilyen férfiakban alapból meglátják, hogy mi a rossz, és így nincs a továbbiakban se kétely, se meglepetés. Tudják, mire számíthatnak az adott illetőtől. Míg egy "jófiúban" keresik, hogy vajon mi lehet a rossz, mi lehet a hiba, mi az amit eltitkol. Ez nekem furcsa, női logic. De ez van. A nők szeretik a rossz fiúkat.
2019. máj. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, de jó volna megmenekülni előlük.
2019. máj. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
76%

Miért, vonzók?

Szerintem nem vonzók, max idő kell míg az ember rájön hogy hányadán is állunk és utána viszlát.

2019. máj. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
27%

Evolúcióról hallottál már? ;)


Rosszfiú = magabiztosság. A férfiaknak elsősorban a nők szépségétől áll fel, a nők puncija viszont leginkább a magabiztosságtól nedvesedik. A már említett evolúciós okok miatt.

2019. máj. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!