Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok egy utolsó szemét nő, amiért elutasítok egy gyakorin bepróbálkozó ismeretlen fiút?

Figyelt kérdés

Azt se tudja, ki vagyok, hogy nézek ki, hol lakom, csak annyit, hogy lány vagyok. Max azt, hogy hány éves. De ír egyből, ahogy kiírok egy kérdést vagy írok egy választ. És amikor mondom neki tök normálisan, hogy nem szeretnék ismerkedni, akkor én vagyok a szemét és kioktat...


Több oka lehet annak, hogy egy nő nem akar ismerkedni, emberek. Lehet, hogy van barátja, vagy most van túl egy szakításon, vagy jobb neki egyedül, vagy nem gyakorin szeretne pasizni.


2018. jan. 29. 21:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%
Mit foglalkozol a tahó privátokkal? Vagy még új vagy itt? Látsz itt még érdekesebbeket is. :D
2018. jan. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
71%

Az ilyen retkeknek vissza sem írok. :D


Olyan is szokott lenni, hogy olyan válaszomra jön privát, amiben leírtam, hogy van párom.

2018. jan. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
69%
Le kell tojni :) én még élvezni is szoktam az ilyen vitákat. Az emberi butaság melegágya a gyakori.
2018. jan. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
32%
:D
2018. jan. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%
Egyszerű a megoldás, rányomsz arra, hogy ettől az embertől nem kérsz több üzentet, onnantól kezdve automatikus olvasatlanul törlődni fognak az üzenetei, ennyi.
2018. jan. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
85%
Meg sem kell indokolnod. Ilyenkor a valódi énje nyilvánul meg - olvasás nélkül töröld és tiltsd.
2018. jan. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
4%
Külön kérdésnek szántam de mégis megkérdezem: ez a “most vagyok túl egy szakítások, lelkileg helyre kell jönnöm” nemdebár rizsa duma?
2018. jan. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
24%

Ja,rám is folyamatosan irkálnak a csajszik,hogy csak egyszer csináljam meg őket legalább ha kapcsolatot nem is akarok velük aztán meg lehordanak mindennek mikor visszautasítom őket mert már így is rojtos a fa...m.

Agyamra mennek már.

2018. jan. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
7.: Nem, miért lenne az? Neked nem fáj egy hosszú kapcsolatból kiszállni? Akkor kell jó pár hónap, amíg túllépek. Ha egyből beleugrok egy kapcsolatba, akkor az előzőhöz hasonlítom, kísért a szelleme. Meg nekem szakítás után rossz kedvem van, nem vagyok egy jó társaság.
2018. jan. 29. 21:51
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Na én ezért nem is válaszolok semmilyen ismerkedős levélre.
2018. jan. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!