Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok egy utolsó szemét nő, amiért elutasítok egy gyakorin bepróbálkozó ismeretlen fiút?

Figyelt kérdés

Azt se tudja, ki vagyok, hogy nézek ki, hol lakom, csak annyit, hogy lány vagyok. Max azt, hogy hány éves. De ír egyből, ahogy kiírok egy kérdést vagy írok egy választ. És amikor mondom neki tök normálisan, hogy nem szeretnék ismerkedni, akkor én vagyok a szemét és kioktat...


Több oka lehet annak, hogy egy nő nem akar ismerkedni, emberek. Lehet, hogy van barátja, vagy most van túl egy szakításon, vagy jobb neki egyedül, vagy nem gyakorin szeretne pasizni.


2018. jan. 29. 21:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
21%
Kérdező és ez meddig tart? Csak azok mondják akit kidobták vagy akik maguk léptek ki???
2018. jan. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
69%

Lackobmw vagy édesmézes? :D

Miért nem tiltod? Ja, az egyszerűbb, mint ide kérdést kiírni.

2018. jan. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
82%
Jobb ha tudomásul veszed, hogy sok itt a beteges hajlamu, az infantilis, tipikus állando vesztes.
2018. jan. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

11.: Ez emberfüggő. Ha én szakítok, akkor is rossz érzés. Jót tesz a szabadság. De akkor kevesebb idő, 1-2 hónap. Ha velem szakítanak, van, hogy fél évig nem akarok komoly kapcsolatot.


Férfiakkal beszélni az még oké, de nem a szakítás utáni napokban.


Na, köszi szépen, mostantól nem írok vissza a gyökereknek! :D

2018. jan. 29. 22:07
 15/22 anonim ***** válasza:
46%

Csak az elmebajosok várják el ilyenkor a kötelező nyitottságot, senki épeszű, de erre magadtól is rá kéne jönnöd, nyilvánvalóak lesznek a válaszok is, szóval nincs is itt igazi kérdés.

De mivel erre fordítjátok az energiát (úgy általában), azokra meg pont nem jut, akik a megfelelő helyen és stílussal közelednének...

2018. jan. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
60%

Ne foglalkozz velük, sok önbizalomhiányos ember itt vezeti le feszültséget. Én is max azzal beszélgetek itt, aki jó arc, és szórakoztató vele társalogni, a többinek nyugodtan megmondhatod, hogy mit gondolsz.

24l

2018. jan. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Ez még csak a kezdet,Isten hozott a gyakorin! :) Lesz majd aki farok képet küld, olyan is akad,aki a használt harisnyád,bugyid után fog érdeklődni. Talán megtalálnak egy két lábfétises priváttal is. Ezeket onnan szedem,hogy írta r egy-két lány,nő,hogy ezekkel zaklatják őket. Készülj csak fel szépen,sok sikert! :)
2018. jan. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
42%
Jó, de azért ne vegyük már egy kalap alá az utolsó gyökereket azokkal, akik szeretethiányosak, de korrekt módón lehet velük kommunikálni.
2018. jan. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
47%
*módon
2018. jan. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Különben az ilyen gyökerek leállíthatnák magukat azzal,hogy mindenféle szemétnek elhordják a nőket egy visszautasítás miatt. A hülyeségük miatt már azokat is tiltják a nők,akik esetleg normálisan próbálnának ismerkedni,ha meg visszautasítás jön,hát istenem. Annyira nem vágna földhöz,hiszen nem is tudom valójában,hogy kinek írok,nem is látom stb.
2018. jan. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!