Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg én vagyok a szemét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én vagyok a szemét szexista, mert szeretnék egy olyan nőt magam mellé, akivel egyből élettársi kapcsolatban léphetnék és hozzám költözne?

Figyelt kérdés

29 éves vagyok van egy saját lakásom egyedül élek teljesen, mivel a szüleim sajnos már nem élnek. Szar egyedül élni, ezért szeretnék egy olyan lányt magam mellé, akivel egyből összetudunk költözni és közösen elvégezni a házimunkákat. Nem egy házicselédet keresek, hanem mivel van egy lakásom szeretném, ha összeköltözne velem és én is ugyanúgy kivenném a házimunkából a részemet.

Már több éve élek egyedül és borzalmas egyedül, nem tudom mi azzal a gond, ha én egyből élettársi kapcsolatot szeretnék. Nem járogatni szeretnék valakivel, nem játszmázgatni, bizalmi játékokhoz sincs semmi kedvem, hogyha szimpatikus valaki jókat elbeszélgetek és élvezem a társaságát nekem az teljesen elég.


2019. máj. 6. 20:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem tök norális, csak ne ess bele a "mindegy ki csak legyen vki" csapdába.


Ha lenne egy olyan barátom aki nagyom szeret és kész arra amire én, velem tervez, már holnap gyereket szülnék neki. Sajna a barátom nem igazán kész rá. Vagy legalábbis én nem vagyok biztos benne. :/

2019. máj. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%

Na, pontosan ez a baj a mai világgal, hogy a legtöbb ember mindent gyorsan és hamar akar és nem veszik észre, hogy ez nem így működik.

A házat se a tetejéről kezded el építeni, hanem szépen fokozatosan az alapoktól kezdve.


Én pl. oda nem költöznék egy vadidegen emberhez, akivel alig pár szót váltottam, ki tudja, hogy milyen rejtett pszichés agresszivitás rejlik benne...stb.


Kérdező, úgy soha nem lesz normális kapcsolatod, ha átugrod a fontos, randis részt, az ismerkedést.

Sokan gátlásosak, és nem fognak csak úgy csettintésre odaköltözni egy olyan pasihoz, akivel kb 2-3szor találkoztak.

Majd kb talán félév ismertség után. Tudod, van, amit nem lehet siettetni.

2019. máj. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Persze nem mindegy kivel, mivel nem mindenki szimpatikus. Ha szimpatikus szeretem a társaságát nekem teljesen elég. Csak szeretném ezt a témát úgy felhozni, hogy tűnjek rabszolgatartónak és szexistának.
2019. máj. 6. 21:01
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk engem a barátom fél év után megkérdezett és en meg is mondtam h korai. Erre persze bedurcizott...pedig kell az jó év másfél év.
2019. máj. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
95%

Te lakótársat keresel extrákkal, nem párkapcsolatot. Ha igazi társat keresnél, akkor nem az lenne a fő szempont, hogy megcsinálja a házimunka egy részét, meg legyen kihez szólnod, hanem hogy mennyire passzol a személyiségetek. És ezért kell a randizás, hogy kiderüljön van-e értelme komolyabb dolgokban gondolkodni.

Meg ne is haragudj, de ha odacuccol hozzád a csaj, aztán 1 hét múlva kiderül, hogy annyira nem is jó fej, meg igazából semmi közös nincs bennetek, nincs semmi közös témátok, max az időjárás, akkor kidobod? Vagy hogy él ez a te fejedben?

2019. máj. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Már eleget vártam már. Keresem folyamatosan a páromat már hosszú éve nincs kedvem várni.
2019. máj. 6. 21:07
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát ilyen hozzáállással még fogsz is várni egy darabig.
2019. máj. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

5ösnél a pont, te tényleg lakótársat keresel.



Amúgy annyi a titok, hogy nem kell felhozni, hogy te ezt szeretnéd, nem kell rágörcsölni sem, hanem csak érezd jól magad a csajjal. Nekem mindkét komoly kapcsolatomban nagyon hamar összeköltöztünk, mert egyszerűen nem akartunk külön lenni. Szóval alapvetően létezik ilyen. De ha valaki felvezeti az első randin, hogy szimpi vagyok, költözzünk össze, akkor menekülnék.

2019. máj. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Aztán egy év múlva tényleg csak lakótársak lesztek, mert a vágy kihűlt, a szex elmaradozik, beszélgetni nem tudtok, és csak éltek egymás mellett.
2019. máj. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

És nem gondolkodtál még el azon, hogy pont azért nincs senkid hosszú évek óta, mert ilyen a mentalitásod és benned van a hiba?

Nem azért költözünk össze valakivel, hogy a házimunkát megosszuk. :O

Kár, hogy 29 évesen egy éretlen kistini agyi szintjén állsz.

2019. máj. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!