Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg én vagyok a szemét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én vagyok a szemét szexista, mert szeretnék egy olyan nőt magam mellé, akivel egyből élettársi kapcsolatban léphetnék és hozzám költözne?

Figyelt kérdés

29 éves vagyok van egy saját lakásom egyedül élek teljesen, mivel a szüleim sajnos már nem élnek. Szar egyedül élni, ezért szeretnék egy olyan lányt magam mellé, akivel egyből összetudunk költözni és közösen elvégezni a házimunkákat. Nem egy házicselédet keresek, hanem mivel van egy lakásom szeretném, ha összeköltözne velem és én is ugyanúgy kivenném a házimunkából a részemet.

Már több éve élek egyedül és borzalmas egyedül, nem tudom mi azzal a gond, ha én egyből élettársi kapcsolatot szeretnék. Nem járogatni szeretnék valakivel, nem játszmázgatni, bizalmi játékokhoz sincs semmi kedvem, hogyha szimpatikus valaki jókat elbeszélgetek és élvezem a társaságát nekem az teljesen elég.


2019. máj. 6. 20:54
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Fősulis csajokat keress!


Sokan örülnek, ha nem kell albit fizetni vagy a koleszban nyomorogni.

2019. máj. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
0%

#2. Az, hogy baj a hamar, az nem csak a kapcsolatokra, de az ítéletekre is vonatkozik. Az is baj, hogy abból indulunk ki, hogy mindenki baltásgyilkos. Hogy az ellenkezőjét kell bizonygatnom egy vadidegennek, aki szintén lehet baltásgyilkos, már én is rohadtul unom és tök megértem, hogy ehhez a kutyának nincs kedve.

32/f

2019. máj. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Élettársi kapcsolatba lépni, így élni majdnem olyan komoly lépés, mint a házasság. Csak egy papír a különbség. Ha nem jön be, még legfeljebb elváltok.

Most tedd fel ugyanezt a kérdést házassággal!

2019. máj. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
97%
De, szerintem te egy házicselédet keresel.
2019. máj. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

"hogyha szimpatikus valaki jókat elbeszélgetek és élvezem a társaságát nekem az teljesen elég"

Hát... ez így nem teljesen elég.

2019. máj. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Az vehető ki a kérdésedből és a kommentjeidből, hogy te nem társat akarsz, hanem csak a magányodat enyhíteni. Most azonnal, nincs időd az ismerkedésre, mert nem is érdekel, csak végre ne kelljen egyedül élned. Ezért mindegy is tulajdonképpen, hogy ki az, egy alap szimpátia után költözhet is, semmi elképzelésed és igényed nincs a jövendőbelid személyiségét illetően. Ezt pedig megérzik a nők, és el fognak menekülni előled.
2019. máj. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg keress egy lakótársat, aztán majd alakul valahogy.
2019. máj. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

sztem nem, meg amugy is hulyeseg varni !

nekem pont az a bajom,h az osszes pasi akivel egyutt voltam nem akart csak szexre hasznalni, de kozben meg masik87537548437836 lanyt is...

sose akartak bnonek...

2019. máj. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
50%

Én megfogadnám annak a válaszolónak a tanácsát, aki azt javasolta, hogy keress egyetemista csajt.


Akár fel is dobhatod, hogy ha kitakarítja a lakást, mondjuk 2-3 hetente, nem kell fizetni a lakbért. Ez még tényleg nem a kihasználás kategória, amíg a takarításon felül nem csináltatsz meg vele mindent az ég egy adta világon.

2019. máj. 7. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Te bizony szolgát akarsz. Apám ugyanez, ugyanígy érvel, csak ő 52.
2019. máj. 7. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!