Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek kizáró tényező, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek kizáró tényező, vagy hátrány ha a nő vagy férfi szerető volt?

Figyelt kérdés
Hátránnyal indul e nálatok az a nő vagy férfi aki (igaz csak pár hónapig)de szerető volt?
2019. máj. 6. 22:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
37%
De ez mégis hogy derülne ki? Ami előtte történt, az az én dolgom. Nekem is volt szeretőm, voltam is szerető, ehhez csak nekem van közöm. N
2019. máj. 7. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
49%
Akkor ti is hazugságvizsgálóval jártok randizni, mint az az istenverte barom, aki nem fekszik le olyan nővel, akinek volt dolga feketével.
2019. máj. 7. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
82%

Voltam fiatal és naiv, és gondoltam azt, hogy a múlt nem érdekes. Összejöttem olyannal, aki volt szerető, de azt mondta, hogy ő ettől még hűséges típus. Nem telt el pár hónap, mikor megcsalt.

Láttam is olyat, nem egyszer, amikor valaki szerető volt, és ő is csalta a párját. Sok házasnak házas a szeretője is.


Megtanultam, hogy akinek a hűség jelent valamit, az bele se megy ilyenbe.


Az meg bullshit, hogy a múlt nem számít. Az a férfi, aki az előző két barátnőjét verte, az fogja a következőt is. Ebben mindenki egyetért. De ha az előző 4-5-10 párját csalta valaki, az a következő nem fogja? Vagy az a nő, aki szándékosan szétver egy családot, majd maga hűséges, jó feleség lesz?

Vicc.

Érdekes módon mindig az védi a szeretőket, aki maga is (volt) szerető.

2019. máj. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
60%
#13: big like.
2019. máj. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
45%

Proli szar ország? 🤣 Hát elég sok elit férfi jár luxuskvahoz.

Én voltam szerető! Nem vagxok6ra büszke, de akkor jó volt és nelem is eleg volt egy ilyen barátság extrákkal dolog. Ez se ennyire fekete fehér.

Amugy meg senki orrára nem kötném, hogy szerető voltam. Magánügy! És sztm ha kedvel és ez kitartó ok, akkor jobb is.

N27

2019. máj. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"kitartó ok"

Freud dolgozik

2019. máj. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
34%
Akkor ugye a fiatokat is leköpnétek, ha egy férjes asszonyt kezelgetne, ugye?
2019. máj. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Hátrány, ha tudatosan volt szerető.
2019. máj. 14. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!