Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek kizáró tényező, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek kizáró tényező, vagy hátrány ha a nő vagy férfi szerető volt?

Figyelt kérdés
Hátránnyal indul e nálatok az a nő vagy férfi aki (igaz csak pár hónapig)de szerető volt?
2019. máj. 6. 22:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%
Igen, gerinctelen patkánnyal nem kezdek
2019. máj. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
60%
Igen. Igénytelen emberekkel nem kezdek.
2019. máj. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
34%
Nem, én is voltam és remélem, hogy még leszek is.
2019. máj. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
68%
Teljes mértékben.
2019. máj. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Tehát tegyük fel ismerkedtek,minden klappol,bevallja,hogy szerető volt és akkor ott vége az ismerkedésnek?
2019. máj. 6. 23:06
 6/18 anonim ***** válasza:
42%

Igen, nálam kizáró ok. Utána már nem tudok úgy ismerkedni vele. Nem azt mondom, hogy leszarom, de ezek után már nem bírnám szeretni.

ismerek olyat, aki eltitkolta, csak azért, hogy össze tudjon jönni olyannal, aki ezt elítéli. De később kiderült és megbocsátották neki.

Ha bele gondolok, igazából semmi közöm nem lenne hozzá, mert az előttem történt. Ha engem szeret és nem volt közben semmi, akkor nincs gond.

De engem akkor is valahogy taszít az ilyen.

2019. máj. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
19%

Ne, gyerekek!


Ti még sosem voltatok szeretők? Sosem volt szeretőtök?

2019. máj. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
65%
Abszolút. Férgekkel nem ülök egy asztalhoz.
2019. máj. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
44%
Egyik exem volt valakinek a szeretoje regebben, kulonosebben nem erdekelt.
2019. máj. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
65%
Egyes embereknek ennyire hihetetlen, hogy valaki képes nem félrebaszni, és ezeket még fel is pontozzátok? Hova jutottunk, proli szar ország.. :D
2019. máj. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!