Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ilyen férfiaknak valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen férfiaknak valami agybajuk van? Csak mert kövér nő vagyok, kötelességem bárkinek széttenni a lábam?

Figyelt kérdés

A netes társkeresőkről van szó. Vannak persze normális férfiak is, de nagyon sok ilyenbe futottam már bele, tehát hogy:

Rámírnak, hogy tetszem nekik és szívesen megismernének. Mivel nekem nem a külső az elsődleges, ha normálisan indít beszélgetést valaki, és nem 500 km-re lakik, akkor válaszolni szoktam. Elkezdünk beszélgetni, érdekel milyen ember, mennyire illünk össze. Majd pár óra normális beszélgetés után, derült égből villámcsapásként egyszer csak arra terelik a témát, hogy találkozzunk itt és ott, leírják mit tennének velem, meg hogy küldjek fotót bizonyos testrészeimről. Ilyenkor elkeseredek, hogy megint egy ilyet sikerült kifogni, megmondom hogy bocs én nem ezt keresem, és onnantól lezártnak tekintem. De sok férfi nem így gondolja.

Képesek egy fél oldalas regényt bepötyögni nekem, aminek a célja hogy porig alázzanak, hogy nőnek se érezzem már magam. Ilyen szövegekre gondolok hogy: " jobb is hogy nem jösz, nem tudom felállna e rád, mangalicát még nem dugtam eddig, amúgy meg te ilyen külsővel azt gondolod válogathatsz a pasik közt? Neked örülnöd kellene hogy valaki esélyt ad neked szexre" Szóval ilyen és ehhez hasonló üzeneteket írnak, csak mert én nem egyéjszakás szexet keresek, és nem ugrok a meghívásukra. Most komolyan az ilyeneknek mi bajuk van? És ha így gondolják hogy nem tetszem nekik, akkor miért próbálkoznak be egyáltalán? Most az nekik jó lenne, ha igent mondanék a szexre, és ők meg undorodva becsukott szemmel megdugnának? Ezek miatt már a legtöbb társkeresőről töröltem magam, annyira elveszik a kedvem.


2019. máj. 4. 12:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
11%
fogyj le
2019. máj. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
6%
Amikor egy 2-es nő azthiszi hogy neki is jár a 8-as alfa férfi meg válogathat köztük LOL
2019. máj. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
3%
a gyk bálnasereg meg jön lepontozni
2019. máj. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"Selejtes a 90%-a."


Jó kis racionalizálás arra, hogy miért veszed semmibe az átlagos férfiakat.

2019. máj. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem felállna rád😉
2019. máj. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
En lattam kepen, hidd el hogy nem!:D
2019. máj. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!