Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A kövér nők lennének a leginká...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kövér nők lennének a leginkább nem kelendőek a férfiak szemében?

Figyelt kérdés
Én elég csúnya férfi vagyok, nagyon nem kellek a nőknek viszont sajnos egyszerűen nem tudok vonzódni a duci elhízott nőhöz, így őket kizárom Felmentem tinderre, társkeresőre és próbáltam ismerkedni ott csak a duci illetve kövér nők voltak hajlandóak velem szóba állni, illetve randizni velem. Összejönnék csúnyának mondott nővel aki vékony de még a csúnya vékony nők sem akartak, illetve nem írtak vissza.
2019. ápr. 18. 23:45
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Tehát mert a számodra kövér nők udvariasak voltak és válaszoltak neked, attól máris a kutyának sem kellenek. Grat, igazán értelmes ember vagy.

Amúgy meg a normális kategória nem küld el senkit sem azonnal a búsba, csak mert elsőre nem tetszik a pofája, az ilyenek előbb ismerkednek. De te nek tartozol ebbe, így nem tudhatod, nem is magyarázom tovább.

2019. ápr. 19. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

@2

Jó, de akkor ez fordítva is így van, nem? Tehát ha egy nő nem válaszol, mert nem tetszik neki a pofám, akkor ő sem normális.

2019. ápr. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%

Nem muszáj “kelendōnek” lenni senkinek se, hál’istennek nem minden nō célja, hogy minden férfinak tetszelegni akarjon.

Vannak olyan telt nō ismerōseim, akiknek van párjuk. Az már egyáltalán nem számít, hogy te vonzónak tartod-e vagy sem.

Én vékony vagyok, de mégis undorítónak tartom, amikor jött-ment pasik randizni akarnak velem az alakom miatt. Ebben mi olyan jó? Társkeresésben inkàbb az lenne a célom, hogy legyen 1 értelmes párkapcsolatom 1 értelmes emberrel, és nem az, hogy sok felszínes idióta férfinak tetszedjek a testemért.

2019. ápr. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hat kérdező ha te is kövér vagy ? Akkor ne is remélj vékony nőt!
2019. ápr. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!