Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ilyen férfiaknak valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen férfiaknak valami agybajuk van? Csak mert kövér nő vagyok, kötelességem bárkinek széttenni a lábam?

Figyelt kérdés

A netes társkeresőkről van szó. Vannak persze normális férfiak is, de nagyon sok ilyenbe futottam már bele, tehát hogy:

Rámírnak, hogy tetszem nekik és szívesen megismernének. Mivel nekem nem a külső az elsődleges, ha normálisan indít beszélgetést valaki, és nem 500 km-re lakik, akkor válaszolni szoktam. Elkezdünk beszélgetni, érdekel milyen ember, mennyire illünk össze. Majd pár óra normális beszélgetés után, derült égből villámcsapásként egyszer csak arra terelik a témát, hogy találkozzunk itt és ott, leírják mit tennének velem, meg hogy küldjek fotót bizonyos testrészeimről. Ilyenkor elkeseredek, hogy megint egy ilyet sikerült kifogni, megmondom hogy bocs én nem ezt keresem, és onnantól lezártnak tekintem. De sok férfi nem így gondolja.

Képesek egy fél oldalas regényt bepötyögni nekem, aminek a célja hogy porig alázzanak, hogy nőnek se érezzem már magam. Ilyen szövegekre gondolok hogy: " jobb is hogy nem jösz, nem tudom felállna e rád, mangalicát még nem dugtam eddig, amúgy meg te ilyen külsővel azt gondolod válogathatsz a pasik közt? Neked örülnöd kellene hogy valaki esélyt ad neked szexre" Szóval ilyen és ehhez hasonló üzeneteket írnak, csak mert én nem egyéjszakás szexet keresek, és nem ugrok a meghívásukra. Most komolyan az ilyeneknek mi bajuk van? És ha így gondolják hogy nem tetszem nekik, akkor miért próbálkoznak be egyáltalán? Most az nekik jó lenne, ha igent mondanék a szexre, és ők meg undorodva becsukott szemmel megdugnának? Ezek miatt már a legtöbb társkeresőről töröltem magam, annyira elveszik a kedvem.


2019. máj. 4. 12:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
9%
Van benne azért valami.
2019. máj. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem ilyesmi nem csak veled történik, hanem más nőkkel is, akik rászánják az idejüket, hogy ilyenekkel társalogjanak, test alkattól függetlenül.

Ha valaki szex témát dob fel az ismerkedés elején, az instant búcsúzhat, nem beszélek vele többet, vagy tiltom, aztán a sértett dumáit írogathatja másnak, én nem vagyok kíváncsi rá.

2019. máj. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
41%

Egyrészt megértelek kérdező, másrészt sajnos pont az ilyen nyomorultak miatt nehéz az online társkeresés a normális férfiaknak, mert az ilyen tapasztalatok miatt a normálisabb nőket elüldözik a társkeresőkről, én meg sosem ismerkedtem másutt, csak társkeresőn és alighanem nem is menne/nem is akarnék más módon keresni.

Nem tudom, az ilyen retardáltak vajon mit képzelnek? Költői a kérdés.

Én általában hagyom, hogy a nő hozza fel a témát, ne az legyen, hogy biztos csak erre megyek, mert persze erről is kell beszélni, de ami tapasztalatot most leírtál, hát kezdem érteni, egyes nők adatlapja miért úgy kezdődik, hogy idióták kíméljenek, stb. Bár ez meg valahol 22-es csapdája, mert egy olyan nőnek sem szívesen ír az ember fia, aki így kezdi a bemutatkozóját.

Sajnálom, hogy ilyen rossz tapasztalatod van. De mint látod, ennek következtében a komoly szándékú férfiaknak sem könnyű, sőt...

2019. máj. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Rockarc ***** válasza:
30%

Igen jo lenne nekik, mert nekik meg az se jon ossze. Es csalodottak, hogyha az altaluk ennyire lenezett no IS leoffolja oket. Gondolom ilyenkor azert irnak ilyeneket, hogy magukat jobbnak tuntessek fel.


Ok a rendes sracok, akik panaszkodnak, hogy meg a "ronda" nok is valogatnak, es nekik is CSAK alompasi kell. Meg mindenrol az internet tehet. Kulon tetszik a "Neked örülnöd kellene hogy valaki esélyt ad neked szexre" megfogalmazas, az ilyen meg tuti nem volt novel.


Ellenben a sulyproblemadat neked kell megoldani. Gondolom kaptal mar ra eleg visszajelzest, hogy tenni kene valamit. A 21. szazadban a top prioritasok koze emelkedett az egeszseges eletmod. Az emberek tobbsegenel egybol elvagod magad pusztan a sulyod miatt.


A bena fiucskakat ugy tudod lekoptatni, ha jobban nezel ki, mert akkor oda se mernek majd menni. Torj ki az ordogi korbol.


43F

2019. máj. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Pusztán csak arról van szó, hogy némely férfiak és némely nők nem képesek szó nélkül tűrni, ha visszautasítják őket. Pont az ilyen emberek a beképzelt majmok, akik túl sokat látnak bele saját magukba.
2019. máj. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Semmi köze az alkatodhoz, csak el lett utasítva és ilyenkor támad, annyira intelligens, higgadt ember.

Én pl pénzéhes r***nc is voltam annak ellenére, hogy nincs 120 cipőm meg ruhám meg ékszuerem, csak mert nem akartam tőle semmit már. Főleg ne keresgessen úgy, hogy barántője van...aztán rámírt, miért nem köszönök, meg miért nem akarok valamit tőle..

2019. máj. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Szó nincs arról, hogy nem tetszel nekik. Az ilyen kisfiúk nem bírják elviselni a visszautasítást és ezért lendülnek támadásba.


Sajnos én is sok ilyennel találkoztam, szintén túlsúlyos vagyok. Volt olyan, aki telefonban meg chaten teljesen normális volt, majd úgy gondolta, hogy a személyes találkozón már mindent szabad és az autójában akart megerőszakolni. Tépte a ruhámat és mikor végre ki tudtam szabadulni a kezei közül, üvölteni kezdett, hogy hlye rbanc vagyok és úgysem fogok kelleni senkinek. Még szerencse, hogy nem csak ilyenek vannak, mert hosszas keresgélés után ugyan, de rátaláltam arra az emberre, akinek így vagyok tökéletes, lassan három éve.


Ne add fel, én is sokszor mondtam amikor fent voltam ilyen oldalakon, hogy kész, én befejeztem, de aztán mégis rátaláltam a páromra, sőt, megismertem pár olyan férfit is, akivel a mai napig barátság van köztünk. Köztük is van olyan, aki már rátalált a kedvesére ugyanazon az oldalon.

2019. máj. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem kell ennyire komolyan venni, a legtöbb ilyen beszólogatós, meg a csak szexről beszélős találkozni sem merne, csak a neten élik ki magukat. Írd vissza nekik, hogy rendben gyere te férfiállat, te csődör, csináld, hol, mikor? És úgy eltűnik, mint a kámfor!
2019. máj. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%
Nyugi, vékony nőként is 10ből 9szer egy perverz idióta akivel dumálok. Engem is ugyanúgy aláznak, csak épp nem a súlyom miatt. Valamibe mindig bele tudnak kötni nagy sértődöttségükben. Ne vedd magadra. Selejtes a 90%-a.
2019. máj. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Gusztustalan fergek.

Egy ilyen intelligens no,nincs amiert egyaltalan energiat pazaroljon akar arra is,hogy megforduljon a fejebe az,hogy vele van-e baj...A kritika,meg az ilyen ocsmany vislkedes,mindig a banto felrol szol,nem rolad.

A sajat lelki nyomorultsagat vetiti rad..

Probalj meg pont ezert,a sajat szinteden keresni.Na add alabb.

24 L

2019. máj. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!