Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha nagyon tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nagyon tetszik a fiam nője?

Figyelt kérdés

A fiam 27 éves, és egy kicsit idősebb, 39 éves nővel jött össze, már lassan 1 éve együtt vannak. És tudom rosszul hangzik és szégyellem is magam miatta, de nekem is leesett az állam ettől a nőtől,egyre jobban tetszik...Gyönyörű szép,kedves, aranyos,kicsit makrancos,moslyogós,szexi, igazi,vérbeli NŐ. Ha egy légtérben vagyunk alig tudok ellenállni hogy ki ne kezdjek vele. El tudnám képzelni élettársamnak,feleségemnek is. De a fiam is oda van érte,látszik hogy ő is a szereti a fiamat. Rám csak apásnak valóként tekint. Tudom hogy genya dolog de néha már szurkolok hogy menjenek szét a faimmal,hátha akkor lesz nála esélyem. Tehát súlyos az eset és fogalmam sincs hogy verjem ki a fejemből a nőt.


56/F



2019. máj. 3. 19:54
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
95%

A kérdés kiírója:


[link]

2019. máj. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Miért kell elbagatellizálni a problémámat? Szerintetek nekem jó ez a helyzet? Könnyű mondani hogy felejetsd el és kész, meg van oldva, de az érzéseknek nem ilyen könnyű parancsolni. Természetesen tudom hogy fizikailag nem kezdhetek ki vele. De a fejemből nem tudom kiverni, akkor sem ha szerintetek ez vicces.
2019. máj. 3. 21:40
 13/24 anonim ***** válasza:
7%
Ne törődj senkivel ! Ha tetszik és a nő is vevő rád akkor dugd meg ! A fiad majd keres mást , nekinmég több ideje van társkeresre!
2019. máj. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Sajnos nem látom,hogy vevő lenne rám,szinte csak a fiamról beszél velem. De a fiam amúgy ia beverné a képem, ha közlednék hozzá. De persze nem akarom magamra haragítani a fiamat,rajta kívül nincs senkim. Tudom az észérveket és vissza ia tartanak. De ennek ellenére annyira kívánom a nőt, hogy már elviselhetetlen.
2019. máj. 3. 22:22
 15/24 anonim ***** válasza:
50%
két szó undor ító ja nem igazából egy szó :D undorító vagy ja nem még is két szó undorító vagy! még ha kamu is a kérdés akkor is ilyeneken agyalsz....!
2019. máj. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Kamu
2019. máj. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat,nagyon segítökészek vagytok!
2019. máj. 3. 22:37
 18/24 Clay Morrow ***** válasza:
96%
Pedig ennyi idősen már full ura kéne legyél az érzelmeidnek, másoknak tizenévesen, huszonévesen megy, neked miért nem? Mert nem is akarod.
2019. máj. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%
Ha helyzet adodik dugd meg. A fiad majd megerti hogy ha nem te, megtette volna mas igy legalabb csaladban marad.
2019. máj. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

A kérdező is gyönyörű,de néhàny válaszloló is. Még hogy megértené a srác... A kérdező közelebb jár ahhoz hogy mire számíthat, csak azzal a különbséggel, hogy én egy random pasinak verném be a képét ha a barátnőmre hajtana. De ha a saját APÁM árulna el, akiben megbìztam,szerettem és számítottam rá, nem elégednék meg annyival hogy beverem a képed, hanem sz#rrá vernélek,a beled is kirúgdosnám. És milyen elcseszett ürügy az, hogy a nő idősebb mint a fiad? Nagyon megérdemelnéd hogy eltörjék a nyakad te f#szkalap.

26/F

2019. máj. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!