Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha nagyon tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nagyon tetszik a fiam nője?

Figyelt kérdés

A fiam 27 éves, és egy kicsit idősebb, 39 éves nővel jött össze, már lassan 1 éve együtt vannak. És tudom rosszul hangzik és szégyellem is magam miatta, de nekem is leesett az állam ettől a nőtől,egyre jobban tetszik...Gyönyörű szép,kedves, aranyos,kicsit makrancos,moslyogós,szexi, igazi,vérbeli NŐ. Ha egy légtérben vagyunk alig tudok ellenállni hogy ki ne kezdjek vele. El tudnám képzelni élettársamnak,feleségemnek is. De a fiam is oda van érte,látszik hogy ő is a szereti a fiamat. Rám csak apásnak valóként tekint. Tudom hogy genya dolog de néha már szurkolok hogy menjenek szét a faimmal,hátha akkor lesz nála esélyem. Tehát súlyos az eset és fogalmam sincs hogy verjem ki a fejemből a nőt.


56/F



2019. máj. 3. 19:54
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%

"Mit tegyek ha nagyon tetszik a fiam nője?"


Vagy igyekezz nem ott lenni, mikor ők együtt vannak, vagy ásd el magad. Mit szólnál, ha a fiad akarna ilyesmit a te nődtől? Belegondoltál?

2019. máj. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
De nem tehetek róla.
2019. máj. 3. 20:06
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod hogy a fiad örökre elhagyjon téged akkor még a gondolatodból is töröld ezt ki. Mert ez a dolog ha a fülébe jut akkor neked nem a fiad többé, soha nem fog szóba állni veled, még akkor se ha a nővel szétmegy. Szóval csak óvatosan, mert elvesztheted a fiad!
2019. máj. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem vágjátok szendvicsbe.
2019. máj. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
90%
Szoval itt a fő probléma hogy nincs nőd és mivel van a kozeledben egy jó nő ösztönösen is rá hajtasz azt javaslom hogy keres egy barátnőt de ne a fiad nőjét! (Ha csak nem akarod örökre elveszteni a fiadat! Ő a fiad! Oke hogy neked is tetszik az idősebb barátnője! De legyen benned annyi gerinc hogy ugy viselkedj mint egy apa!) max kérdezd meg nincs egy nővére... az még belefér...
2019. máj. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
90%

Verd ki a fejedből ezt a nőt.

Ő a fiaddal akar lenni, nem veled!

Nem kamu a kérdésed? Szerintem csak húzod az idegeinket...

2019. máj. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem is ideghúzás. Egy szülő pontosan tudja mit kell tennie ilyen esetben, semmit.
2019. máj. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
97%
A "fiam nője" Ez a kulcsszó.
2019. máj. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
86%
Be ne vegyetek már egy ilyen gyenge kamukérdést.
2019. máj. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod , hogy a fiad egy életre megutáljon , tartsd magad távol tőle , ha együtt vannak , ha külön váltak.
2019. máj. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!