Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megismertem egy fiút nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leiyla kérdése:

Megismertem egy fiút nagyon szimpatikus és jó fejde az a mániája hogy küldjek képet a mezteken testrészeimről. Nekem ez nem fér bele túl prűd vagyok?

Figyelt kérdés
2019. máj. 3. 13:09
 1/6 Peter_mota ***** válasza:
Nagyon jól teszed hogy nem küldessz , .... Ha kellesz neki majd udvarol elvesz , és majd ott .. szerintem
2019. máj. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha te viszolyogsz tőle, ne küldd. Ha ezek után nem ír többé, akkor ennyit akart tőled.
2019. máj. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
tényleg nagyon szimpatikus fijú lehet
2019. máj. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt ugye tudod, hogy az intim fotókkal nagyon könnyen vissza lehet élni? Hogy csak mást ne említsek, nézz fel a netre "ex csajok" képeire keresve. Szeretnéd magad ott viszontlátni? Vagy ami még rosszabb, hogy az ismerőseid találjanak rá a képekre? Nem hiszem.


Szerintem poénból küldj neki egy meztelen testrészes képet, mondjuk a meztelen kézfejedről, aztán ha nem veszi a lapot, akkor mond meg neki nyugodtan, hogy te ezt nem szeretnéd. Ha megérti akkor nyertél, ha meg nem és lekopik, akkor szintén nyertél.

2019. máj. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat azt hittem hogy én vagyok túl prűd de örülök hogy nem.
2019. máj. 3. 14:22
 6/6 anonim ***** válasza:

SOHA!

Alapszabály, hogy soha ne küldj magadról olyan képet (vagy bármilyen más dokumentumot), ami bármilyen más helyzetben kellemetlen lehet számodra!

Tudod, aki szeret, az nem attól fog szeretni, hogy pucér képeket küldesz neki. Ha akkora nagy a szerelem, akkor keressen fel, és nézzen meg meztelenül.

Viszont egy ilyen kép remek zsarolási alap lehet.

2019. máj. 6. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!