Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Prűd vagyok, ha első randin/ta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prűd vagyok, ha első randin/találkozáskor még nem akarok csókot?

Figyelt kérdés
2018. júl. 26. 09:31
 1/10 anonim ***** válasza:

Attól függ. Akkor pl. nem vagy az,ha csak simán még eddig nem találkoztál olyannal, aki első randin annyira vonzott volna, hogy rögtön meg akartad volna csókolni.

Prűd akkor vagy, ha ott álltok egymással szemben és egyértelműen megvan a nagyon erőteljes kölcsönös vonzalom és te csak azért sem csókolod meg, mert úgymond "első randin nem lehet".

2018. júl. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem csak lehet félsz attól, hogy a kiválasztottadnak bukés lesz a szája és ezért nem kérsz csókot. Bepattintasz neki egy rágót vagy TicTac-ot második randin már és akkor mehet a csók is.
2018. júl. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nyomeszok vagYtok xd . De most ezen vitázni komolyan . Nem értitek a nők érzéseit.
2018. júl. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem, miért lennél az? Egy számnodra vadidegen emberrel ne is akarj csókólózni.Minek?
2018. júl. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Egyáltalán nem vagy prűd. Szíved joga eldönteni hogy akarsz e csókolózni.
2018. júl. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Nem, a prűdség nem ezt jelenti...
2018. júl. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a normális... sose értettem, miért jó, ha egy idegennel egymás nyelvét nyalogatjuk :D
2018. júl. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 peca1000 ***** válasza:

Nem vagy az.


Én van hogy csak a 2-3 alkalom után, de volt hogy csak pár hétre rá csókoltam meg.


41 ffi

2018. júl. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha azt mondjuk, hogy igen, rákényszeríted magad? Nemár...


Szerintem nem vagy az, bár én eléggé szabad lélek vagyok első randin is.. :D De ha neked ez nem esik jól, vagy valami, miért tennél ilyet? Van, aki engem tart ribinek, téged meg imádna. Na és?

2018. júl. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Abszolút nem vagy prűd, szerintem.
2019. dec. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!