Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, hogy kevésbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy kevésbé legyek ennyire gátlásos?

Figyelt kérdés
Annyira gátlásos vagyok hogy már saját magamat zavarom vele. A barátnőim mindig megnézik a fiúkat és általában azok is őket, de nekem hiába jön be bárki egy futó pillantást sem vet rám. Tegnap egy fiú adott nekem egy szájra puszit ő volt az első akit valaha "megcsókoltam" mígha ez aligha számít bárminek. A többiek persze a társaságból ott mondták hogy válaljam be a nyelveset is hiszen nincs benne semmi. Igen csak beparáztam. Annyian mondták már hogy az első csók az mindig a legbénább. Egyik barátnőm mondta annó hogy a srác akivel kavart olyan rosszul csókolt hogy teljesen friendzoneba vágta magát a pali ezzel nála. A tegnapi fiúba nem voltam szerelmes. Baj az ha nem akartam rendesen megcsókolni? Baj az habár nem akartam megcsókolni, amikor este muszájból együtt aludtunk akkor gondoltam rá? A többiek azt mondják prűd vagyok,de szerintem csak túl gátlásos mit tegyek ez ellen?

2018. szept. 8. 14:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, ez komolyan érdekel.
2018. szept. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Két dolgot:


1. Hagyd ott a francba ezt az úgynevezett "baráti társaságot".


2. Adj magadnak egy kis időt, amit egyedül töltesz el, legalábbis barátok nélkül, hogy átgondold, mi az, amit VALÓBAN akarsz. Akár párkapcsolatban, akár azon kívül. Arról fogod felismerni, hogy amit akarsz, az JÓLESIK, és sosem muszájból csinálod, míg amit nem akarsz, az ennek az ellentéte.


3. Onnantól kezdve CSAK AZT csináld (amit valóban akarsz). És soha többé ne csinálj semmit muszájból.

2018. szept. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hármat. Előző voltam.
2018. szept. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!