Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők egyre jobban nem fogadjá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők egyre jobban nem fogadják el ha egy férfin kis felesleg van?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre ismerőseim körében de kicsikét puhább, puhosabb már nem jó a nőknek, jönnek a megjegyzések hogy olyan "apatestű" vagy és társai.

Régen még az ilyen férfiak könnyen találtak párt magunknak már szinte csak az izmosak a jók úgy vettem észre


2019. ápr. 27. 10:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nekem mindig az aputestű férfiak jöttek be. Fiatalabb koromban is. Nem tudom miért, nekem ez az ideálom, úgy, ahogy másnak a C. Ronaldo kinézetű palik. Ízlések és pofonok. A férjem is aputest kategóriába sorolandó. Imádom. :D
2019. ápr. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Hat nekem is inkább aputest + kis pocak kimondottan tetszik, a vekony nekem nem jön be. Az is eleg, ha szeret kirandulni annyi mozgas nalam eleg. 80 kg alatt felejtos. Mindenkinek mas jon be!!!!
2019. ápr. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én az átlagos alkatot szeretem, azaz, akinek már oldalnézetből kiugró pocakja van, az nekem nem jön be. De hát rengeteg nőnek az is vonzó.
2019. ápr. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én egy csomó olyan férfit ismerek aki kimondottan nagydarab, 120-130 kg körül és nem 2 méteresek hozza, hanem 175-185 cm körül és van párjuk, vagy ha most szinglik is de szokott lenni csajuk.

Én a napokban szakítottam a párommal, ő is 185cm és 130 kg volt, de szerettem sőt a mai napig szeretem.

Persze nem könnyű túlsúllyal ismerkedni, rajtam is van felesleg és nőként sem könnyű.

2019. ápr. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!