Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak miért nem fogadjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért nem fogadjak el könnyen a visszautasítást?

Figyelt kérdés

Ha normálisan megkapják a választ hogy “bocsii de nem egymást keressük”.? 2 reakciót tapasztaltam .


1, miért ? (Az onbiazomhianyos fajta aki nem érti )


2, elmond minden gonosz ribinek (az agresszív fajta )


Ha nem kap választ az is amolyan válasz amiből ha lenne kis agya azbilletőnek már megerthetné hogy nem tetszik.


2018. nov. 2. 09:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%

"nekem olyan férfi kell, aki állhatatos"

"ha egy férfi küzd értem, akkor az imponál"

"egy férfi legyen kitartó"


és a többi duma. tudod, egy csomó nőtársad a NEM-et egyfajta tesznek szánja, játssza az elérhetetlen jégkirálynőt, akit meg kell hódítani.


mi férfiak meg megszokjuk, hogy a nem, az nem nemet jelent, hanem csak azt, hogy kicsit később, aztán megy a meglepődés, hogy nem értünk a szóból.



amúgy én az elutasítás után nem szoktam tovább nyomulni, mert nem bírom a játszmázást, tudod, hogy hány nőtől hallottam már, hogy jaj, hát annyira sajnálja, hogy nem próbálkoztam még egy kicsit, mert ő azért nem is úgy gondolta, hogy a nem az nem.

2018. nov. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
A nők között is van, aki nem viseli jól. Nem kell általánosítani
2018. nov. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Az első válaszolónál a pont. Akár én is írhattam volna.
2018. nov. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Aki nem tudja kezelni a normális visszautasítást, amiatt nem is érdemes őrölnöd magad! Tapasztalatom szerint akik ilyen passzív agresszív vagy mocskolódó típusok, azok egy párkapcsolatban is ilyenek volnának. Ne is foglalkozz velük, másnap találnak egy újabb nőt, aki visszautasítja őket, és akkor már arra haragszanak.
2018. nov. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%

Ez megint egy általánosìtás.Találkoztál néhány ilyen ipsével és màr az összes férfi ilyen? 😀

De az eggyes jól mondja.

2018. nov. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
10%
Jajj ez a szegény apáca nem szégyeníthet meg kedvére férfiakat csak úgy következmények nélkül brühühü most mi lesz.
2018. nov. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Első is általánosít. Nálam a nem tényleg nemet jelent. Most akkor pár játszmázó nőtársam miatt szívjak a levakarhatatlan pasikkal?
2018. nov. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
47%

7: mint mondtam én nem vagyok például ilyen, de sok nő ezt konkrétan elvárja.


És egy szóval nem mondta senki, hogy az összes nő ilyen lenne. De hidd el, a levakarhatatlanság többször működik, mint nem, látom akkor, mikor én eltűnök az első nem után, aki viszont marad, az 10-ből legalább 5-6 alkalommal célt ér.


Te a maradék 4 vagy, akinél nem.

2018. nov. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
59%

Az a baj, hogy nincs "normális visszautasítás" az #1-es válaszban leírtak miatt. Ha női oldalról hanyagolva lenne ez a jelenlegi virágnyelv és a nem valóban nemet jelentene, mindjárt kevesebb félreértés lenne belőle. A másik dolog pedig az, hogy a közlés módja sem mindegy. Ha már a férfi időt és energiát fektetett abba, hogy meg akarja ismerni a nőt és közben normális benyomást is tett rá (csak épp nem volt meg az a várva várt szikra, kémia, vagy nevezzük bárminek), akkor egy normális hangvételű személyesen történő visszautasítást megérdemel.

A miértre pedig leginkább őszinte választ szoktunk várni, amit azért normálisan, nem bántó módon is meg lehet fogalmazni. Hülyeség, hogy "de hát hiába mondok én bármit, a többi nőnek lehet, hogy nem az lesz fontos". Ilyen téren bármennyire nem tetszik, szinte ugyanazok az elvárások. Tehát ha az nem tetszett, ahogy felöltözött, nem tetszett a kommunikációja, bátortalannak találtad, unalmasak voltak a témák, amiket felhozott..., akkor ezt nyugodtan lehet közölni, persze már az elején leszögezve, hogy ezt csak baráti segítségként mondod és nálad már nincs esélye. A legtöbb férfi ezt megérti és meg fogja köszönni, nem fog tovább keresni.

Az viszont, hogy nincs válasz, gyakorlatilag azt jelenti, hogy még annyiba se nézi a nő, hogy legalább egy válaszra méltónak találja.

Az "agresszív" fajtát pedig ki tudod szűrni már a legelején, de ő sem fog neked esni egy zsúfolt utcán vagy egy plázában. Ráadásul egy olyan ember véleménye miért is érdekel, akitől nem akarsz semmit?

Ez a "nem válaszolok, ebből értenie kell" stratégia általában csak önnyugtatás szokott lenni, mert egyszerűbb semmit sem tenni, mint egy kissé kellemetlen szituációt felvállalni.

2018. nov. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%

Az első által említett nők azok, akik ide jönnek rinyálni, hogy őt a pasik csak kihasználják meg mindig az idiótákat fogják ki, egy idő után nem törődik velük a pasi vagy túlféltékeny stb stb..

És miért? Mert nemet mondtak a pasinak, aki nem ért a szóból (mivel defektes), próbálkozik tovább aztán a hölgy beadja a derekát, mert, hogy az a pasi tudja mit akaar, van önbizalma blaa blaa blaa. Aztán jön a rinya. Mert bizony hölgyeim, a legtöbb pasi, aki nem kopik le, nem ért a szóbol.. nos defektes, ez az igazság. Nem mind, akad kivétel. Ezért megy a brühühü. Aki meg lekopik az első nem után, azt ezek a nők elkönyvelik önbizalom hiányosnak, gyávának, nyuszinak stb. Amivel semmi baj nincs :D ugyanis a normális férfiak nem fognak ilyen játszmázásokba bele menni. Ha egy felnőtt nő szimpatikusnak, vonzónak talál egy férfit akivel ismerkedik, akkor az ki tudja fejezni az érzelmeit mindenféle trükközés, próbatétel nélkül.

2018. nov. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!