Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak miért nem fogadjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért nem fogadjak el könnyen a visszautasítást?

Figyelt kérdés

Ha normálisan megkapják a választ hogy “bocsii de nem egymást keressük”.? 2 reakciót tapasztaltam .


1, miért ? (Az onbiazomhianyos fajta aki nem érti )


2, elmond minden gonosz ribinek (az agresszív fajta )


Ha nem kap választ az is amolyan válasz amiből ha lenne kis agya azbilletőnek már megerthetné hogy nem tetszik.


2018. nov. 2. 09:14
1 2
 11/13 peca1000 ***** válasza:
75%

A de miértre célszerű választ adni, hogy tanuljon a hibájából, ha egyébként értelmesnek tűnik ő.


De a legjobb, ha már az első reakciódnál kifejted, ha nem, akkor miért nem.


Ha nagyon gáz az illető kinézetre, és személyiségre is, akkor válasz nélkül érdemes tiltani.


A Nem vàlasznál azt szoktam írni vissza, hogy OK, tudomásul vettem, keresek egy másik nőt.


Ha csak tesztből mondta a nő a Nemet, akkor itt rögtön kiderül, de ilyenkor, ha bejövök neki, úgyis ő fog viszakozni, és teperni, hogy jó, próbáljuk meg :)

2018. nov. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
74%
Akkor a harmadik verzióval aki olyan mint én, hogy képes elfogadni ha visszautasítják még nem is találkoztál?
2018. nov. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
5%
Én ha legközelebb próbálkozok egy nőnél és nemet mond, megmondom neki, hogy írja le egy papírra, amit közjegyzővel hitelesít két tanú aláírásával. Így biztos leszek benne, hogy a nem az nemet jelent. Nem azt, hogy csak tesztelt, meg nem akarta olyan könnyen beadni a derekát, küzdeni kell érte stb. Vannak még ilyen szép ellentmondásos közhelyei a nőknek pl.: "Ha igazán szeret elenged" a másik: Ha igazán szeret küzd érted". Ilyenkor, akkor mit is kell csinálni? Megvan: Keresni valami hobbit, elfelejteni a nőket, illetve a párkapcsolatot, ha pedig a biológiai szükséglet végkép nem hagy nyugodni és már mindkét tenyerünk baromira unalmas, akkor megkell látogatni egy prostit, persze egy igényes, jó beszámolókkal rendelkezőt. Nincs játszámázás, hogy a nem az tényleg nem, vagy igen, de csak küzdelmek árán. Ott ha korrekt a hírdető, akkor a megbeszéltekhez tartja magát, semmi játszadozás.
2018. nov. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!