Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan társkereső alkalmazás, ami nem dob be irreleváns párjelölteket?

Figyelt kérdés

Olyasmire gondolok, hogy ha bejelölöm, hogy nem dohányzom, akkor minek dob be olyat, aki rendszeresen?

Ha pl mondjuk 46 éves F vagyok és beállítom, hogy listázzon 30-45 év közti nőket, akkor miért dob be olyat, aki ugyan a korcsportba tartozik, ám ő nem az én koromból keres. Pl monjuk max 40ig keres, de azért bedobja a progi nekem is. Mi a francnak?



2019. febr. 20. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
dobd be te is magad vagy dobj vissza csak ne verd nagy dobra
2019. febr. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal több értelme van így. Lehet, hogy te most úgy gondolod, hogy neked csak 30 éves nő kell, de simán találhatsz egy 50 éves nőt is, aki tökéletesen megfelel neked. Ezek az előre eltervezett kritériumok csak hátráltatnak a párkeresésben. Inkább igyekezz minél tágabb keresési feltételeket megadni. Csak magadnak ártasz azzal, ha lekorlátozod a jelöltek számát. Az esetek nagy részében nem az való hozzánk, akiről ezt gondoljuk. Hatalmas butaság előre eltervezett kritériumok alapján keresgélni. Nincs irreleváns párjelölt. Lehet, hogy életed párja egy 26 éves, semmilyen kritériumnak nem megfelelő nő lesz, aki eredetileg max 30 éves párt keresett.
2019. febr. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha a 26/n-t is így megdumálod, akkor a kérdező jön neked egyel.:)

32/f

2019. febr. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem értettetek meg. Nekem nem baj, ha sok nőt látok, az baj, ha sok olyan nőt látok, akinél pl a kor miatt esélyem nincs. Mert nekem bead egy csajt aki max 30ig keres, mi értelme?
2019. febr. 20. 22:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert az ő oldaláról is ugyan ez igaz. Hiába gondolja úgy, hogy ő 30 éves pasit akar, lehet, hogy ha elkezd veled beszélgetni tökéletes lesz az összhang és meggondolja magát az életkorral kapcsolatban. Illetve azért adja meg, mert valamit meg kell adni. Nyilván elsősorban mindenki a saját korosztályából keresgél, de ez nem azt jelenti, hogy az idősebb vagy fiatalabb párjelölteket el is hajtja, vagy nem működhet a kapcsolat.
2019. febr. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

randivonalon van ilyen a keresés funkcióban.


Azért csinálják így, hogy többnek tűnjön a jelöltek száma, hogy több időt tölts az oldalon.


Én pl 34 alatti, legalább érettségit végzett apukákat keresek képpel. A randivonal soktízezres listája közül kemény 20 ilyen van, aki kiírta, vagy bejelölte, ők is elhízottak, alkeszek, vagy más miatt esnek ki, ezért párhetente ránézek, van e új. Így nem számítok aktív felhasználónak, ettől kevesebbet ér az oldal..

2019. febr. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
# 6 Hány éves vagy? Miért pont apukát keresel, fontos hogy legyen gyereke, vagy mi? Tapasztalat miatt, vagy miért?
2019. febr. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!