Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők egyre jobban nem fogadjá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők egyre jobban nem fogadják el ha egy férfin kis felesleg van?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre ismerőseim körében de kicsikét puhább, puhosabb már nem jó a nőknek, jönnek a megjegyzések hogy olyan "apatestű" vagy és társai.

Régen még az ilyen férfiak könnyen találtak párt magunknak már szinte csak az izmosak a jók úgy vettem észre


2019. ápr. 27. 10:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%

Attól is függ, mennyi az a "kis" felesleg. 😉

Nekem pl. a középút a nyerő, se nem túl vékony, se nem kövér, gyúrós gyerek meg nem kell elvből sem.

2019. ápr. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Egyet ertek az elsovel. Nem mind1 mennyi felesleg. Persze ne legyen 200kilo...de a 60 kilos kis focista szalkas testalkat se nyero nalam. Parom olyan macis, folszedett jopar kilot miutan megismertem, de az elott se volt egy vekony alkatu. Szeretem h nem a csontjait kell olelgetni 😄
2019. ápr. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
58%

Linkeljetek szerintem. :)

32/f

2019. ápr. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Van egy ilyen tendencia, de tudod: "a nők nem homogén massza". Azok a nők, akik társat keresnek, folyamatosan kapcsolatban vannak férfiakkal, nem ennyire elutasítóak. Ők maguk sem tökéletesek, így nem is a tökéletest keresik.

Van egy másik csoport, akiknek a férfiakkal való kapcsolatot egy random sorozat/filmszínész, sportoló képének nézegetése jelenti, nekik magasabban vannak az elvárásaik, függetlenül attól, hogy ők cserébe mit tudnak nyújtani.

2019. ápr. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
Én nem tudom elfogadni, én is vékony vagyok, vékony pasit keresek. Ha van egy kis felesleg, abból mindig több és több felesleg lesz rajta. Engem ez nem vonz, taszít.
2019. ápr. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%
Brühühü, régen minden könnyebb volt....
2019. ápr. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%
Nem kell ezzel foglalkozni, a kockás hastól nem lesz lakás, az 50-es kartól nem a gyereknek gyógyszer és pelenka, hiába Rájengosling klón a srác, ha napi 12 órában vágóhídi bélmosó.
2019. ápr. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
37%
Mivel csúcsidőben a konditerem dugig vannak, ezért nem csoda hogy lassan az átlag, az elvárható átlag az nem a puha, aputest.
2019. ápr. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nézz körül utcán azért az átlagtól nagyon messze van főleg 30 felett
2019. ápr. 27. 12:07
 10/14 anonim ***** válasza:
58%

Az #1-et egy nő írta: "gyúrós gyerek meg nem kell elvből sem."

Ezt segítek lefordítani férfinyelvre: nem kell neki a szétkoxolt Mr. Olimpia méretű állat, de azért jó ha már 10 éve folyamatosan sportolsz persze szteroidok nélkül.

És ezt nem kötekedésből írtam, hanem mert a nők nem tudják szakszavakkal leírni mit szeretnének. Ami nem is baj, itt vagyok én mint tolmács.

2019. ápr. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!