Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha eddig nem ment,26 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eddig nem ment,26 évesen még beletanulhatok a csajozásba?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy-két gondtalan, jó évet, eddig mintha nem éltem volna, csupa szorongás volt az életem.
2019. ápr. 24. 23:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Helló.

Szerintem nem késő, és igen, bele lehet tanulni, csak nagyon keményen és célorientáltan kell csinálni. Én saját tapasztalatból mondom, mert én 32 évesen kezdtem el tanulni (33 éves koromig voltam szűz), és k...a nehéz volt, de már megnősültem, családom van, ez volt a célom, nem az, hogy mindekit megdugjak.


Szóval ne add fel. Én rengeteget olvastam erről az interneten, elmenetem egy PUA tanfolyamra is, iszonyat sokat taárskeresőztem (több, mint 40 randi), amíg megtaláltam az igazit.


Igen, a csajozás tanulható, ki kell lépni a komfortzónádból (pl én tánctanfolyamokra, megy ilyen helyekre jártam, pedig nem szeretem az ilyesmit, de ha ott lehet ismerkedni, akkor meg kell próbálni), és ne higgyél senkinek, aki azt mondja, hogy csak várni kell és megtörténnek a dolgok. Nem igaz, iszonyat aktívan kell cselekedni, hogy megtörténjenek a dolgok.

2019. jún. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!