Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak itt jól kereső 35...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt jól kereső 35 körüli v feletti gépész v villamosmérnök férfiak, akik már belefáradtak a, , csajozásba", hiába van pénzük?

Figyelt kérdés
2018. febr. 25. 09:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Most magadból indulátál ki, vagy téged ez itt mit érdekel?
2018. febr. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Most lefordítom: Te kizárólag pénzfüggővé teszed a csajozást?
2018. febr. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Főleg az alapján jönnek össze egy férfival.
2018. febr. 25. 09:42
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
De ha ez alapján jönnek össze, akkor a kérdésben szereplők miért vannak egyedül?
2018. febr. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Pont ezért jó kérdés...Nem elég jól keresnek? Még jobban kellene?
2018. febr. 25. 09:47
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted mennyit kéne keresni, hogy legyen nőjük?
2018. febr. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mikor értik meg a férfiak hogy oké hogy jól keres, ez egy jó belépő, de korántsem minden.
2018. febr. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

ha elfáradtál, fogd a pénzed, és huzzál el valami egzotikus szigetre nyaralni 2 hetet és felejtsd el a nőket.

hát mit siránkozol itt?

27 vagyok, én is belefáradtam..megcsaltak, átvertek,talán egyszer volt belém szerelmes egy nő, és éreztem hogy milyen is ha törődnek velem.

NAÉS?

ha picsogsz itt, és 72 en írnak, hogy ja én is, akor jpobb lesz, és bekopogtat a feleséged? nem.

az egyetlen megoldásha ujraindítod az agyad, kiengeded a gőzt, és utána tisztán elkezdesz ismerkedni. újra és újra.

mert ha nem teszel semmit, nem változik semmi!

2018. febr. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném,hogy igazán boldog az, aki azért talál párt magának mert a lány választása a jól kereső mérnökemberre esett.


Persze, fontos a pénz, ez nem vitás. De azért ne ez szolgáljon már alapul ha ismerkedünk.


Keress Te is olyan lányt akinek nem ez a mérvadó. Simán találni fogsz ha értékes ember vagy.

2018. febr. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A barátom munkanélküli volt, amikor összejöttünk, de mindegy mit írnak ide a nők, az ilyen puffogók mindig elkezdik felállítani a teóriáikat, hogy ki hibás, mert nekik nem jött össze. De magukban soha nem keresik a hibát. 35 évesen kb. itt tartanak agyilag. Semmi fejlődés.
2018. febr. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!