Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Csak nekem nincs kedvem időt fektetni a csajozásba?

Figyelt kérdés

Környezetemben egyre több ilyen van, én is kezdek ezen az állásponton lenni. Egyszerűen nem éri meg időt fektetni a csajozásba, a hosszabb távú párkapcsolat reményébe (sem). Szimplán nem. Naponta egy órám legalább elmegy társkeresőn, mert ha én nem teszek a dologért, a csaj nem fog csak úgy az ölembe hullani. A nők nem kezdeményeznek soha, mivel megalázó nekik az őszinteség. És ha én nem, akkor ki fog? Ha meg máshol lenne lehetőségem, akkor meg nincs kedvem már elrontani azt az időtőltést azzal, hogy csajozzak. Mert mindig csak egy talán lesz, jön másik pasas, vagy éppen azért beszélget velem, mert unatkozik.


Mikor suliba jártam nem volt más dolgom max az iskola, de ahogy idősebb vagyok, egyszerűen nincs kedvem az elutasításért megdolgozni. Régebben röhögtem rajta, de tizenévesen könnyebb amúgy a csajozás is. Nem is ment sz.rul. De ma, inkább bámulom esetleg a TV-t, vagy a saját hobbijaimmal elvagyok, amik boldoggá tesznek, mintsem a csalódás és megaláztatás. ami már évekig tart.


Ismerek olyat, aki minden hobbiját, tulajdonságát eldobta csak hogy egy kamu sablon legyen, amire buknak a nők. Mert nem azt mondja, ami saját gondolat, hanem amit a nők hallani akarnak. Felépített egy látszatképet, egy imázst. Köszi, de én maradnék egyéniség.


Úgy érzem a nők többsége szereti kihasználni a figyelmet, de nem őszinte ezzel kapcsolatban. Ha unatkozik, ugráltat időt tölt veled majd bejelenti, hogy jaaa én nem akarok semmit. Vagy az ismerkedésbe sem tesz bele semmit, elvárja, hogy körül legyen ugrálva. Ha Én nem viszem a beszélgetést, az azonnal megszakad, mert őt nem érdekli a dolog, csak időt tölt. Nekem mint férfi, mindent meg kell tennem a figyelemért, neki semmit, és majd talán beadja a derekát és megmozdul ő is. Nekem kell változnom, neki nem. Nekem kell, humor centernek lennem, neki a legnagyobb feladat a választás, meg a levegővétel. És ha te őszinte vagy, kiállsz magadért, akkor a legtöbb nő fel van háborodva, és kikéri magának.


Magyarán ismerkedni csak látszat imázst fenntartva, hazudva, és saját egyéniséged eldobva lehet!!!


Szóval meguntam, kamuzni nem akarok senkinek, pláne magamnak nem. Úgy vagyok vele, hogy van egy szint, amikor az önbecsülésem is azt súgja, hogy oké, túlzás az alázkodás. Mert alázkodásnak érzem az ismerkedéseim 90% át.


De mit lehet tenni?


2017. júl. 17. 13:44
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
50%

Azért próbálkozni lehet. Bár én nem csak ezt adtam fel.


A leírásod egy része nagy baromság, a többi pedig egy rétegre igaz csak (üresfejű "dumb" csajokra). Én nem is kezdenék olyan nővel aki cirkuszi előadást vár, ő meg nem csinál semmit. Az ismeredés KÖZÖS folyamat, mindkét fél aktív részvételére szükség van. Amit te csinálsz az nyomulás, "csajozás" maximum.

2017. júl. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
én ezt tudom, de kb az összes azt várja el, hogy nyaljam a padlót. A 100. után már uncsi.
2017. júl. 17. 13:56
 3/30 anonim ***** válasza:

#2



Akkor ideje lenne más "típus" után érdeklődnöd. Ha mind ilyen, akkor el kellene gondolkodnod, hogy miért mindig ezeket fogod ki. Nem jól választasz... Lehet ezek a lányok "hű de nagyon ultimate szépek" (bár a "szép" relatív fogalom, számomra ezek a "nyald a padlót, én meg vagyok a hejcegnő" csajok nem szépek igazán).

2017. júl. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Én egyetértek a kérdezővel, mert ugyanígy jártam. Mindenféle nőnek udvaroltam, a gyönyörűtől az átlagosig, a gazdagtól a szegényig. Senkinek semmi nem volt jó, így meguntam. Most inkább fejlesztem magam, tanulok, kirándulok. A folyamatos nyüglődéstől még az életkedvem is elment, és semmit nem adott, most meg boldog vagyok.
2017. júl. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

Nemcsak neked.

Igaz amit írtál, persze egyeseknek fáj, és nyomják a sablon védő szöveget, miközben szinte biztos hogy náluk is csak az általad írt látszatférfira "van meg a kémia" hogy egy divatos lerázós bullshitet használjak :)


Reménykedem, hogy egyszer kifogok egy nőt abból az 1%-ból aki már kinőtte a majomösztönöket("alfahím" (látszat férfi) utáni vágyakozás), de mivel nagyon kicsi az esély, ezért nem fektetek a dologba sokat.

2017. júl. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
73%
Mit lehet tenni? Semmit. Ha szerencsés vagy és elég jóképűnek/magasnak születtél, a csajok egyszerűen jönnek maguktól. Ha nem ilyen szerencsés (és a férfiak döntő többsége nem az), akkor meg úgyis mindegy, mit csinálsz, le se ....nak, legfeljebb ha elégé megszedted magad, akad olyan nő, aki úgy gondolja, megéri neki melletted maradni.
2017. júl. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

Kérdező az a jobbik eset, ha a csaj adja be az unalmast és nem a hapija kezd el fenyegetni, hogy ,,koccojjá le"...


Annyit hozzá tennék, hogy akad olyan aki az ujja köré csavar, mindent megteszel Neki, de ez egyik pillanatról a másikra eltűnik és le sem vagy sz*rva, mintha nem is lettél vna az életében... :(

2017. júl. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

3.

ez nem érdeklődés kérdése. Normális lányt keresek, de már a normális is elvárja azt, ami a gondom. Aztán jön a mellkidobás, a szándékos görcsölés a figyelemért. Sokszor van az, hogy azt hiszem normális, aztán átvált...r..is viselkedésbe. Gáz.

2017. júl. 17. 14:37
 9/30 A kérdező kommentje:
a magasságot hagyjuk már. majdnem 2 méter vagyok. soha nem jött oda hozzám senki.
2017. júl. 17. 14:39
 10/30 anonim ***** válasza:
32%

Hiszti,hiszti!


19/L

2017. júl. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!