Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes komolyabb energiát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes komolyabb energiát fektetni egy rendőr nő megismerésébe, társkeresőn keresztül?

Figyelt kérdés

A fényképe alapján figyeltem rá fel.Kemény, határozott volt a képeken.

Azt hittem ezek beállított képek, majd a talin kiderült, hogy nem az, élőben is ilyen.

A nő 30 körül van, eddig nem volt olyan pasi aki lehorgonyzott volna mellette, mint utóbb kiderült, a miérteket is megértettem.

Többszörös bajnok karatéban, és mellette súlyzós edzéseket is csinál, ott a melóhelyükön ez elvárás.

Jól néz ki arcra testre is , de a nézése, az valami brutál, meg a kisugárzása is.

Szószerint kisfiúnak éreztem magam mellette, ezt észre is vette hogy megszeppentem, már a tali elején.

Kemény határozott pasi vagyok én is, de erre nem voltam felkészülve.

Beszélt nekem a női egyenjogúságról, hogy nem szereti ha a nőket elnyomják, és ő nem fog mosogatni meg takarítani, mikor én tv-zek majd.

Ezt így kerek perec megmondta.

Hozzárakta, ha vitatkozunk az ok, de ha erőszakos leszek csak verbálisan is a vita közben úgy elhúzza a nótám, mint a prímás a hegedűt(ezt szószerint idéztem tőle).

Itt nyeltem egyet, és rövidre zártam a talit.

persze azóta írtunk egymásnak az oldalon keresztül, telón is beszéltünk, de olyan mintha tartanék tőle egy kicsit.

Amit leírtam, ezek alapján érdemes tovább ismerkedni, vagy inkább felejtős az egész, és szépen megírjam neki, hogy nem fog működni?



#munkaismerkedés
2017. máj. 14. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
:O Már a rendőrnő is társkeresőzésre szorul?
2017. máj. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt neked kell eldöntened.

Az jó tulajdonság, hogy karakán, kemény nő, aki kiáll magáért, az viszont nem, hogy az első randin már a negatívumokkal indít. Egy kapcsolatot nem lehet úgy elkezdeni, hogy már előre arra számítasz, hogy veszekedni fogtok, és az sem szép, hogy ennyire nem nézi ki belőled, hogy besegítenél a házimunkába. Ez előítélet.


Ez arra emlékeztet, amikor egy közeli ismerősöm és a barátnője még nagyban jártak, és az eljegyzést tervezgették. Sőt, talán a lány akarta jobban, mert célozgatott rá - aztán elmondta, hogy ha a házasság alatt lesz gyerek, és elválnak, akkor nem fogja engedni, hogy a srác lássa. Na most aztán így bele lehet ugrani egy kapcsolatba vagy egy házasságba...



21/L

2017. máj. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%

szóval az első randin megfenyegetett :D


Szép kilátások a jövőre.



Esetemben felejtős, mert a nőies nőkre bukom.

2017. máj. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az nem zavarna h kemeny, hatarozott de velem no legyen egy no. :)
2017. máj. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A legrosszabb ***** válasza:
89%
Engem taszítanak az ilyen túlzásba esett diktátorlelkű nők. Ez az egyed különösképpen beteg.
2017. máj. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez egy igazi femináci. :D Egyedül fog maradni, ne aggódj, vagy keres valami papucsot.


Egyrészt engem sértene, ha ilyenekkel indítana egy randit, másrészt látványosan faképnél hagytam volna. Biztos nem folytatnék hatalmi harcokat egy ilyennel. Eleve, aki rendőrnek megy, annak olyan a lelkülete, hogy másokat akar cseszegetni, ez szent meggyőződésem. Mást sem csinálnak, mert valódi hasznukat nem venni, csak az embereket zaklatják. (amit alighanem élveznek is)

2017. máj. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!