Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Csak nekem nincs kedvem időt fektetni a csajozásba?

Figyelt kérdés

Környezetemben egyre több ilyen van, én is kezdek ezen az állásponton lenni. Egyszerűen nem éri meg időt fektetni a csajozásba, a hosszabb távú párkapcsolat reményébe (sem). Szimplán nem. Naponta egy órám legalább elmegy társkeresőn, mert ha én nem teszek a dologért, a csaj nem fog csak úgy az ölembe hullani. A nők nem kezdeményeznek soha, mivel megalázó nekik az őszinteség. És ha én nem, akkor ki fog? Ha meg máshol lenne lehetőségem, akkor meg nincs kedvem már elrontani azt az időtőltést azzal, hogy csajozzak. Mert mindig csak egy talán lesz, jön másik pasas, vagy éppen azért beszélget velem, mert unatkozik.


Mikor suliba jártam nem volt más dolgom max az iskola, de ahogy idősebb vagyok, egyszerűen nincs kedvem az elutasításért megdolgozni. Régebben röhögtem rajta, de tizenévesen könnyebb amúgy a csajozás is. Nem is ment sz.rul. De ma, inkább bámulom esetleg a TV-t, vagy a saját hobbijaimmal elvagyok, amik boldoggá tesznek, mintsem a csalódás és megaláztatás. ami már évekig tart.


Ismerek olyat, aki minden hobbiját, tulajdonságát eldobta csak hogy egy kamu sablon legyen, amire buknak a nők. Mert nem azt mondja, ami saját gondolat, hanem amit a nők hallani akarnak. Felépített egy látszatképet, egy imázst. Köszi, de én maradnék egyéniség.


Úgy érzem a nők többsége szereti kihasználni a figyelmet, de nem őszinte ezzel kapcsolatban. Ha unatkozik, ugráltat időt tölt veled majd bejelenti, hogy jaaa én nem akarok semmit. Vagy az ismerkedésbe sem tesz bele semmit, elvárja, hogy körül legyen ugrálva. Ha Én nem viszem a beszélgetést, az azonnal megszakad, mert őt nem érdekli a dolog, csak időt tölt. Nekem mint férfi, mindent meg kell tennem a figyelemért, neki semmit, és majd talán beadja a derekát és megmozdul ő is. Nekem kell változnom, neki nem. Nekem kell, humor centernek lennem, neki a legnagyobb feladat a választás, meg a levegővétel. És ha te őszinte vagy, kiállsz magadért, akkor a legtöbb nő fel van háborodva, és kikéri magának.


Magyarán ismerkedni csak látszat imázst fenntartva, hazudva, és saját egyéniséged eldobva lehet!!!


Szóval meguntam, kamuzni nem akarok senkinek, pláne magamnak nem. Úgy vagyok vele, hogy van egy szint, amikor az önbecsülésem is azt súgja, hogy oké, túlzás az alázkodás. Mert alázkodásnak érzem az ismerkedéseim 90% át.


De mit lehet tenni?


2017. júl. 17. 13:44
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Kocsmahuszar.


Igeeen te ott vagy es latod a nyilvanvalot, persze ugy van, ahogy irod...

2017. júl. 17. 20:59
 22/30 anonim ***** válasza:

Ott dolgozok ,törzsvendegek Drágám. Jol ismerem őket ,ott vagyok 5éve. Ismerem parnak a nőjét is elég jól.

Lehet lepontozni ,de evvel a mentalítással neked se lesz nőd.

De nem baj ,rinyalj csak.

2017. júl. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 Quatermain ***** válasza:
Mekkora igazság!
2017. júl. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

De teged miert zavar ez? Miert josz es kezdesz kotekedni, meg lecsuszott alkoholistakkal peldalozni? Magadra ismertel es te is szorakozol mas idejevel, vagy zavar, hogy sok pasi nem akar foglalkozni veletek es marad az alpari esetleg lecsuszott alkesz?

Mert ha nem zavarna a.kerdes, vagy nem szolnal hozza, vagy normalis hozzaszolast irnal.


Hmmm izgi:D

2017. júl. 18. 11:26
 25/30 anonim ***** válasza:
Jó példa,hogy az alkeszoknak is vannak barátnőik,gondolom olyan csajok,hogy meg van a 8 általános, aztán kalap-kabát,ezek a nők is majd 40 évesen kinéznek lepukkant 60 évesnek, alig várják majd remegő kézzel,hogy nyisson már ki a kocsma,mert be kell nyomni az első dózist. Na ilyen nő nem igen kell, akkor inkább egyedül marad az ember.
2017. júl. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

jóó, de tudod mi erre a válasz.. a nőnek szabad válogatni, de a férfi szeretne 1,2 dolgot, akkor már túl válogatós meg disznó...


nálam ilyen az, hogy én nem szeretem a dohányzást, és ritkán iszom. Erre általában megkapom azt, hogy elítélem a dohányosokat, meg hogy nem b..ok be minden hétvégén, ezért csicska vagyok...

2017. júl. 18. 15:26
 27/30 anonim ***** válasza:

Kérdező nagyon hasonló véleményen vagyok veled. Régen rengeted időt, energiát és a fizetésem nagy részét fordítottam csajozásra, persze sikertelenül, semmi nem jött össze.


2006-ban feladtam ez irányú törekvéseimet, anyagilag nagyon megérte, most látom mennyi pénzt lehet így spórolni.

Igaz nem keresek valami jól, 11 év alatt 6500Ft-ot!!! emelkedett a fizetésem, jelenleg negyedik helyemet taposom nettó 120e-et kapok, egyedülállóként így is sikerült 8m-át félretennem, van egy átlagos lakásom és egy 8 éves autóm.


Amíg "megrögzötten" próbáltam társat találni, folyamatos anyagi gondjaim voltak, kihasználtak, stb. VS. jelenleg teszek rá magasról, nem vágyom a drámára, a testiséget meg így is megkapom.

Van 4 nő, akikre régen rástartoltam, de barátzónába tettek, jelenleg meg barátok vagyunk extrákkal.


35F vagyok, de sokan 23-26-nak tippelnek, hiába kicsit későn érő típus vagyok. Ritkán járok bulizni, de akkor mindig ránk repülnek a kiscsajok az ingyen pia reményében, az elveim miatt viszont nőre nem költök!

Rendszerint meglepődnek rajta, hogy nem ugrok a csettintésükre. Szerintem értékelik, ha poénosan te hozatod velük az italt pl. legutolsó becserkészett partner 19L mind a négyünknek hozott italt, amit egy másik asztalnál ülő balfék vett neki. Kicsit berúgtunk, hozta a barátnőjét is, így hatosban kirakóztunk haverom lakásán, hat a 4:2-es felállásnak, más arányokkal jobban örültem volna.


Kérdező szerintem ott a gond, hogy látják rajtad, hogy te töröd magad és nem tudsz ellazulni!

2017. júl. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Egy ha akarok vàlogatok a pasik közt ,nem szoktam szorakozni senkivel.

Kettô ,van normalis férfi az életembe és kébzeld nem iszik.


Azért ''pedàlozok'' az alkeszekkel mert mép ôkis talalnak nôt.

Nem pasizni meg inni jàrok oda ,hanem masod àllàsba dolgozni.


Sztm van veled elég gond ,ha nem tudsz mostanàba ismerkedni ,mert hogy régen meg ment.

Lehet negatîv a kisugàrzàsod vagy csak egyfajta nônél probàlkozol.

Tàrskeresôn meg ne csodalkozz ,hogy nem talalsz nôt. A legtöbben csak ônbizalom nôvelés miatt vagy szorakozni jàrnak fel.

Egy kis önismeret ,pozitîvitàs és ônfejlesztés segîthet a problémàdon.

Hozd ki magadbol a legtöbbet ,magad miatt elsô sorba.

Eleg sok embert ismerek ,köztûk csunyabb ,nem tul sikeres pasikat is. Mégse rinyalnak ,kimozdulnak és sodrodnak az àrral. Nem keresnek mindenàron csajt ,nem görcsölnek râ. Nem jàtszàk meg magukat. És azért öszejön nekik nô.

Keress olyan hobbit ,ami boldoggà tesz és nôk is vannak pl (ha még nincs).


Amugy meg hogy a fô kérdésre vàlaszoljak ,nem csak neked nincs kedved idôt fektetni a csajozàsba.

N25

2017. júl. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

A màsik ,hogy edig mindig megvàlogattam kivel àllok szoba. És igen ,vannak elvàràsaim és pl ènse jônnék ösze alkoholistàkkal. (Amugy meg nem mindegyik alkesz aki oda jàr és van aki egy kömûves ,a felesége meg jogàsz,szamomra a pasi egyaltalan nem tetszik meg a jelleme se ,a felesége tanult ,nem is ronda. A pasinak is voltak gondjai a piàval anno aztan a nô kitartott mellette és kb 3éve nem iszik egy sôrt se).

En nem rabolom senli idejét ,nem pazarlom a magam idejét se olyanra aki nem tetszik.

Nem lépek csak ugy ki az ismerkedésbôl és nem vàrom el ,hogy a pasi fîzessen mindent.

Eltartom magam ,elvagyok az albérletembe ,van autom. Nem szàmolgatom mindig a pénzem ,de félre is rakok. Az albérlet rezsivel 120ezer. Havi bevételem 250ezer néha több. Elvàrom ,hogy a pàrom se csak a minimalbért kapja ,nàlunk munka mindig van. Es osza be jôl a pénzét ,ez sztm érthetô és elvàrhatô a kôzés élethez ,ha ugy alakul.

Ezt meg nem ugy mérem fel ,hogy a pasi melyik étterembe visz vagy épp mit kapok a randin.

Meg ez az àltalànosîtàs is pl hogy ''A nők nem kezdeményeznek soha, mivel megalázó nekik az őszinteség''.

Az meg hogy a viszautasîtàst megalàzonak tarjod...nem nagyon volt akkor eddig se önbizalmad.'

Ha meg az elején nem tesz bele az ismerkedesbe ,akkor Tese pazarold rà az idôdet. Ha valakit érdekelsz az tesz bele ,ha nem akkor meg nem kell 'erölkôdni' vele. Aztan ezaltal nem ér megalaztatas.

''Magyarán ismerkedni csak látszat imázst fenntartva, hazudva, és saját egyéniséged eldobva lehet!!!'' ez meg egy jô nagy baromsag ,ezek szerint senki nem önmaga amikor kapcsolatba van?

2017. júl. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

Az milyen megalazo, amikor egy duci max 5 os lany azzal kuld el teged, hogy te nem vagy eleg sportos neki? Arrol nem hallott, hogy a sportossagot azt folyamatosan fent kell tartani? Beteg leszel egy ket hwtig, mar nem vagy annyira sportos?


Elmentek az a..atokba, en ezt most untam meg, ilyen kis dolgon leakadni, van nekem mas problemam.


Nincs olyan, hogy szerelem. A ket fel kis p.csom listajan ha nem teljesulnek az.idiota elvarasok, otvar mod koptat. Nincs es nem letezik a masik hatranyanak, hibajanak elfogadasa es egymas iranti onzetlenseg.


Frankon, most untam meg. Semmit nem fogok tenni az ugy erdekeben, az idom a semmin valo megalaztatasnal tobbet er.

Hol vannak a normalis ferfiak? Sehol, mert eluldoztetek oket es pszichopatat csinaltatok beloluk.

Szevasztok.

2017. júl. 20. 17:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!