Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Csak nekem nincs kedvem időt fektetni a csajozásba?

Figyelt kérdés

Környezetemben egyre több ilyen van, én is kezdek ezen az állásponton lenni. Egyszerűen nem éri meg időt fektetni a csajozásba, a hosszabb távú párkapcsolat reményébe (sem). Szimplán nem. Naponta egy órám legalább elmegy társkeresőn, mert ha én nem teszek a dologért, a csaj nem fog csak úgy az ölembe hullani. A nők nem kezdeményeznek soha, mivel megalázó nekik az őszinteség. És ha én nem, akkor ki fog? Ha meg máshol lenne lehetőségem, akkor meg nincs kedvem már elrontani azt az időtőltést azzal, hogy csajozzak. Mert mindig csak egy talán lesz, jön másik pasas, vagy éppen azért beszélget velem, mert unatkozik.


Mikor suliba jártam nem volt más dolgom max az iskola, de ahogy idősebb vagyok, egyszerűen nincs kedvem az elutasításért megdolgozni. Régebben röhögtem rajta, de tizenévesen könnyebb amúgy a csajozás is. Nem is ment sz.rul. De ma, inkább bámulom esetleg a TV-t, vagy a saját hobbijaimmal elvagyok, amik boldoggá tesznek, mintsem a csalódás és megaláztatás. ami már évekig tart.


Ismerek olyat, aki minden hobbiját, tulajdonságát eldobta csak hogy egy kamu sablon legyen, amire buknak a nők. Mert nem azt mondja, ami saját gondolat, hanem amit a nők hallani akarnak. Felépített egy látszatképet, egy imázst. Köszi, de én maradnék egyéniség.


Úgy érzem a nők többsége szereti kihasználni a figyelmet, de nem őszinte ezzel kapcsolatban. Ha unatkozik, ugráltat időt tölt veled majd bejelenti, hogy jaaa én nem akarok semmit. Vagy az ismerkedésbe sem tesz bele semmit, elvárja, hogy körül legyen ugrálva. Ha Én nem viszem a beszélgetést, az azonnal megszakad, mert őt nem érdekli a dolog, csak időt tölt. Nekem mint férfi, mindent meg kell tennem a figyelemért, neki semmit, és majd talán beadja a derekát és megmozdul ő is. Nekem kell változnom, neki nem. Nekem kell, humor centernek lennem, neki a legnagyobb feladat a választás, meg a levegővétel. És ha te őszinte vagy, kiállsz magadért, akkor a legtöbb nő fel van háborodva, és kikéri magának.


Magyarán ismerkedni csak látszat imázst fenntartva, hazudva, és saját egyéniséged eldobva lehet!!!


Szóval meguntam, kamuzni nem akarok senkinek, pláne magamnak nem. Úgy vagyok vele, hogy van egy szint, amikor az önbecsülésem is azt súgja, hogy oké, túlzás az alázkodás. Mert alázkodásnak érzem az ismerkedéseim 90% át.


De mit lehet tenni?


2017. júl. 17. 13:44
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Na, itt a lehetőség. Mesélj, mit teszel TE a dologért?
2017. júl. 17. 15:04
 12/30 A legrosszabb ***** válasza:
85%

Valóban nem éri meg fáradozni a nőkért. Nekem durván 30 éves koromra sikerült teljesen berendezkednem a szingli életmódra, s jelen pillanatban már 5 éve nincs senkim, de őszintén szólva, marhára nem hiányzik egy kolonc a nyakamra, aki teljesen meg akarna változtatni engem is és az életvitelemet is. Akár hetekre is előre tudok tervezni, nem változik meg a délutáni program, csak mert a csajnak nincs kedve hasra ütök, kocogni, főzni, vagy éppen cigánykerekeket hányni, amit aznapra elterveztem. Nem ugat bele, nem könyörög, nem vinnyog senki, ha csütörtök délután 40 kilométert akarok kerékpározni, vagy pénteken úgy döntök, bent maradok még 3 órát a munkahelyemen, vagy épp kedden összeugrunk néhány haverral PC-t, kerékpárt, hintalovat, gumicsizmát, anyám kínját javítani, szerelni. Nincs számonkérés, nincs megcsalással gyanúsítgatás, nincs vernyákolás, nincs hiszti, nincs féltékenykedés, nincsenek extra programok, amik téged k#rvára nem érdekelnek, de menni kell, különben a csajod fenyegetni kezd, hogy vagy szakít, vagy nincs szex. Nem lóg a nyakadon egy folyton a semmiről dumáló nőszemély, aki másfél mondatban, kb. 12 másodpercben el tudná mondani a mondókáját, de vagy 3 órán keresztül hallgatod az üres fecsegését, aki csak panaszkodik a barátnőire, az anyukájára, a te anyádra, a főnökre, a tipegőcipős topmodell szomszéd csajra, miközben a szemükben meg jópofizik, vagy aki elégedetlenkedik, károg, mert soha semmi nem jó, meg mert épp meleg van, hideg van, vagy süt a nap, vagy fúj a szél, vagy aki éppen ha kedve tartja, félpercenként váltogatja a kedélyállapotát, mert olyan marha jó dolog alkalmazkodni az instabil lelkivilágukhoz, és mert olyan marha jó dolog, hogy egy párkapcsolat kivétel nélkül mindig és mindig és mindig és kizárólag a nőről szól, s a férfi csak egy puzzle-darabka a nő életében.


Hogy mit jelent számomra egy párkapcsolat? TEHERT!

2017. júl. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
27%
Küldök zsepikéket.
2017. júl. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
10%

Itt jonnek a leharcolt szoli szokeveny "nok", akim azt hiszik potolhatatlanok. Majd meglatjuk a bulika, es sok szolarium miatt hogyan fogtok kinezni 30 evesen.


Mert majd 30 utan elkezdtek behulyulni, es sirni a normalis pasik utan. De nem lesznek. Majd csinal neked egy gyereket es rohogve lelep. Meg fiatalkan szep, szep vagy, de a kor utol fog erni. Majd 25 felett elkezd latszani minden, es leharcolt leszel dragam.


Komolyan a mukormos, pincsisimogato, muhajas szoliszokeveny csajok utan nem eri meg a rosszkedv.

2017. júl. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Nősülj meg.
2017. júl. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
0%

Neked meg a hozád hasonló nyivákoloknak.

Én kocsmába vagyok kisegítő és még az alkeszok 90százaléka is érdekes mód talal nőket. 10böl 7nek egész jó nőt sikerül kifogni. Na ez az érdekes.

N25

2017. júl. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

Nem az. Mert mar ti nok is kocsmaztok, es pialtok. A hasonlo, megtalalja a parjat.


Meg hat, az a no is megeri a penzet, akinek kocsmatoltelek kell...

2017. júl. 17. 17:22
 18/30 anonim ***** válasza:

#16

Ez mindig is így volt, velük "megvan a kémia", csak aztán megvan a "minden pasi csak dugni akar, és disznó" /és iszik, és stb :D

2017. júl. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Egész jó nőt sikerült kifogni a kocsma töltelékeknek, aha, az az egész jó nő majd olyan 10 év múlva ott fog fetrengeni behugyozva valami árokba: "Eöööeeöörrrhh, csak még egy csepp borocskát hagy igyak!" :)
2017. júl. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
0%

Rinyapina

Azért ha senkinek nem kellesz akkor mégiscsak nagy gáz van veled. A nyavajgás helyett inkább gondolkozz azon ,hogy mi lehet a probléma és tegyel magadért.

''Vagy az ismerkedésbe sem tesz bele semmit, elvárja, hogy körül legyen ugrálva.'' Lehet else várja csak te nem vagy képes észrevenni ,hogy nem érdekled.

Ja lehet a kocsma nem a legjobb példa.

2017. júl. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!