Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jól teszem, hogy ezen célok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól teszem, hogy ezen célok elérése után vágnék bele az ismerkedésbe, csajozásba?

Figyelt kérdés

19 leszek nem sokára, jelenleg egy targoncás tanfolyamon vagyok épp, ami elég vérszegény eddig. Nem is ez a lényeg, hanem, hogy nem akarok ott megállni. Jövőre szívesen jelentkeznék egyetemre, több dolog is érdekel, és az idei érettségim nem lett rossz, de annyira jó se, viszont, ha rá feküdnék a dolgokra, akkor eltudnék érni jobb jegyeket is. Kissé szivacs az agyam.:)


A nyáron elhelyezkedtem protekció segítségével egy munkahelyen, de amit ígértek, nem tartották be, a hozzá nem értő főnökök, a többi ott dolgozó emberkék is elismerték ezt, az őrületbe kergettek, szarabbnál-szarabb melókat adtak, én meg már gyakran üvöltöztem a csoportfőnökömmel. A barom osztályfőnökömre emlékeztetett, csak neki nem pofázhattam vissza, a kis főnöknek legalább igen, a végén lekopott már rólam. Aztán elegem lett, dobbantottam. Szeretnék még valamit tanulni, amúgy is tervbe volt, de így még aktuálisabb a téma. Elakarnám kezdeni építgetni a jövőm, legyen valami karrierem, vigyem valamire az életben.


Azt is elhatároztam, hogy elkezdtek edzeni, hogy pár kiló izmot felpakoljak magamra, szálkásabb legyek, mert mostanság elpuhultam, meg felszedtem néhány felesleges kilót, zsírban. Egy apróbb célt elértem már, letudtam szokni a cigiről. Igen, tudom, hogy egyszerűbb lett volna, rá se szoknom, de olyan menőnek tűnt dohányozni a régi filmekbe, főleg a háborúsakban...:) Kamaszkori hibás döntés.


Az a helyzet, hogy most is jön az ünnep, a régen látott rokonság meg joggal szegezi nekem a kényes kérdéseket: "hol van a barátnőd?", "mikor mutatod be nekünk?", "mikor jöttetek össze?" Amiből már most elegem van. Papolnak itt nekem, hogy ennyi idősen, mint én akkor már falták a nőket/férfiakat. Jó, lehet igazuk van, de amíg ezen célokat el nem érem, valahogy nem érzem magam késznek rá. Se fizikailag, se lelkileg, se pszichikailag. Úgy gondolom, még jó 3-4 év kell nekem ahhoz, hogy barátnőm legyen, addig nem nagyon leszek rá képes, ebből kifolyólag nem is tartozik az életem szerves részéhez a csajozás.


Köszi, ha elolvastad, meg azt is, hogyha írsz is rá valamit!

Kellemes ünnepeket!


2018. dec. 23. 21:50
 1/3 peca1000 ***** válasza:
Most csajozz, menet közben tudsz fejlődni, most még elnézik, ha e téren tapasztalatlan vagy!
2018. dec. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom! Érződik rajtad hogy még közelebb állsz a gyerekkorhoz. Az meg a mai generáció betegsége hogy pl agresszívek a gyerekek. Azért reméljük neked nem fajul el addig hogy kiskutyákat bánts mert neked valami nem jött össze !


Jobban teszed ha tényleg vársz még pár évet a csajozassal !

2018. dec. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem vagyok agresszív, ezt honnan szedted? Egyébként is állatbarát vagyok, jobban szeretem őket, mint az embereket...
2018. dec. 24. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!