Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ez tanulható?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez tanulható? Hogy valaki így sikeres a férfiaknál.

Figyelt kérdés
Nő vagyok. Társkeresési problémákkal küzdök. Van egy nő ismerősöm, ő a példaképem mostanában, már ami a férfiakra gyakorolt hatást illeti. Nagyon szép nő, sokan kedvelik, színes egyéniség. Nem sminkel, ügyetlenül flörtöl, mégis sikeres a férfiaknál. Simán összebarátkozik velük, sok férfi barátja van, hozzám képest legalábbis sok. Meg az egyik karakterisztikája, hogy mindig egy kicsit rejtélyes, titokzatos, misztikus. Nem viszi túlzásba, de egy kicsit mindig ilyen, és ez valahogy érdekessé, izgalmassá teszi. Én képtelen vagyok titokzatos lenni, misztikus... Én senkit sem érdeklek annyira, meg nem is történik velem semmi olyan, ami azzá tenne. Ő viszont nagyon ügyes. Mindig tudja, mikor legyen titokzatos, mikor cuki és édes, mikor védelmezésre/segítségre szoruló nő, mikor legyen vagány, kemény csaj. Ez teszi színessé, izgalmassá, hogy ennyi oldala van. Én nem tudok ilyet... Nagyon kedvelik a férfiak, és őszintén szívesen barátkoznak vele, még akkor is, ha adott esetben tök egyértelmű, hogy sosem fogják megkaparintani a nőt. Meg ugye nem mellesleg tök szép. Bármit ki tud váltani a férfiakból. A hőst ki tudja belőlük hozni, hogy segítsenek neki, védelmezzék. El tudja érni, hogy megsajnálják. Hogy gondoskodjanak róla. El tudja érni azt is, hogy büszkék legyen arra, amiért jóban vannak vele. Hogy hízzon a májuk. Megtudja őket nevettetni, sőt, a tiszteletüket is bármikor kivívja. Én ilyeneket nem tudok!
2019. ápr. 22. 22:58
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Tanulható, viszont kicsit el kell keserítselek: a "nő ismerősöd" ezt már 3-4 éves kora óta tanulja. A lányok már gyerekkorban is folyamatosan próbálgatják magukat, csak ezzel ekkor még ők maguk sincsenek tisztában. Ekkor jönnek rá, hogy mivel lehet rávenni aput egy új baba vásárlására, mivel lehet rávenni Pistit, hogy együtt játsszon vele, vagy hogy később esetleg segítsen cipelni az iskolatáskáját. Arra is hamar rájönnek, hogy ugyanez a módszer nem működik anyuval vagy a barátnőkkel. A legtöbb lány mire tini lesz, addigra már kezd ez az egész természetessé válni számára és már nem is gondolkozik azon, hogy mit is kellene csinálnia. Olyan, mint számodra a járás. Tudsz járni és kész, nem gondolod végig az összes mozdulatod, egyszerűen elindulsz és odaérsz a célhoz. Ugyanezen oknál fogva a nő ismerősöd nem is tud segíteni neked (ha akar se), mert ahogy te sem tudod elmagyarázni a járás pontos technikáját, úgy ő sem a pasizásét. Persze néhány tanácsot, tapasztalatot tud mondani, amit érdemes is meghallgatni, de arra ne számíts, hogy tart egy pasizás mesterkurzust, ami után ugyanolyan sikeres leszel mint ő.
2019. ápr. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
#21 ebben lehet valami, ha mondjuk neki ez a módszer sikerre vezetett apucinál és Pistikénél, akkor ezt tanulta meg használni. Ha te manipulációval semmit nem értél el apucinál, akkor nem is tudod használni a módszert. Hozzáteszem ez nem gond, mert az ilyesmi csak eleinte vonzó, később inkább taszító(legalábbis én ki nem állhatom a számító, manipulatív embereket).
2019. ápr. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Nyilván ehhez kell a megfelelő "közönség", aki vevő erre. A példánál maradva: Azt azért senki nem gondolhatja komolyan, hogy egy 3-10 éves kislány túl tud járni egy felnőtt ember eszén, vagy simán manipulálhatja. Ilyenkor apu is aktív része a játéknak és a maga módján próbálja játékosan a helyes útra terelni (vagy ott tartani) a kislányát. Ahogy Pisti sem gondolja, hogy a lány ne bírná el a táskáját és a lány is tudja, hogy igazából nincs rászorulva Pisti segítségére. Viszont ez esetben Pisti tesz egy gesztust, amire a lány szintén egy gesztussal reagál.

Lehet ezt manipulációnak nevezni, de gyakorlatilag ezen alapulnak a későbbi férfi-női kapcsolatok. A nő csábít, a férfi hódít. A lányok próbálnak csinosak, szépek, "cukik", kedvesek lenni, ezzel felkelteni a fiúk érdeklődését. A fiúk pedig próbálnak kitűnni valamivel a többiek közül (vagányság, testi erő, tanulmányi eredmények, kreativitás...), ezzel felkelteni a lányok érdeklődését. De ha a másik oldal erre nem vevő, akkor nem fog sikerülni és lesz egy rakás férfi és nő, akik nem tudnak mit kezdeni az ellenkező nemmel.

2019. ápr. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fontosabb, hogy hogyan állsz a másikhoz. Nekem pont, hogy a bizalom az egyik vonzó tényező. Ismertem egy nőt aki nem hogy "rejtélyes" volt, hanem már az első pár beszélgetés után úgy kezelt mint egy régi ismerettséget, őszintén megnyílt a legbensőségesebb dolgokról is. Ez nekem nagyon tetszett. Tehát nagyon közvetlen volt, emellé volt humora, szinte bárkit meg tudott nevettetni. Sokan kicsit "dilisnek" látták, és talán kicsit gyerekesnek is de számomra ez hihetetlenül vonzó volt benne. Ő nem volt különösebben szép, de a jelleme miatt beleszerettem. Egy másik ismerősöm viszont kifejezetten gyönyörű nő és ő is közvetlen és nyílt. Az ő jellemében az tetszik, hogy nem érezteti, "bombanő vagyok ne szólj hozzám", hanem mindenkit egyformán kezel, mindenkivel könnyen beszélget és érdeklődő.
2019. ápr. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!