Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkedésben, párkeresésben...

Ismerkedésben, párkeresésben sikeres lányok! Tudnátok tanácsot adni, hogy mit kell tenni, hogy sikeres legyen valaki a férfiaknál, hogy kelljen valakinek?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 24. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. ápr. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
23
2015. ápr. 24. 21:40
 3/9 anonim ***** válasza:

Akkor kísérletezz :D

22/F

2015. ápr. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én kedves voltam mindenkivel és szolid, ezért páran mindig beindultak rám.
2015. ápr. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Erre nincs recept en pl rengeteget mosolygok, nevetek, szarkasztikus vagyok, kb. A szemelyisegem ugy jon at mintha nem lennek normalis, nem erdekel h ki es mit gondol rolam csak elek bele a vilagba:-)


Oszinte vagyok minden korulmenyek kozott, szokimondo de sosem tragar, es a szabadsagvagyam mindennel nagyobb es fontosabb:-)Mindig elmondom h nem vagyok egy konyhagunder, gyereket sem szeretnek,de tele van rengeteg haszontalan informacioval a nevem mint ol mi volt El Greco eredeti neve:-))


Van humorom es semmit nem veszek komolyan, ugyanakkor a ferfiak mindig gondoskodni akarnak rolam mert kepes vagyok elvagodni a sajat labamban es mindent elvelejtek:-)Egyszerveletlenul kidobtam a telomat az itodai kukaba reflexbol, mert nyakig ultem a munkaban es ilyenkor kikapcsol az agyam:-))Utana persze orakig kerstem:-))


Amikor zavarban vagyok hulysegeket beszelek es rohogok azon h hulyesegeket beszelek de nem tudok nem hulyesegeket beszelni hiszen ezert vagyok zavarban:-))


A moziban ket napszemuvegben ulok mert zavarnak a feny effektek es nem zavar h hulyenek neznek:-))Volt h a baromi nagy hosegben egy elokelo etterem teaszan a fejemre ontotte, A hideg vizet mert azt hittem, hogy ket masodpercre vagyok az ajulastol, aztan volt h ruhaban ugrottam a tengerbe, es rohantam kifele mert hideg volt, utana pedig gyorsan ruhat kellett vennem mert elfelejtettem h hideg van:-))


Egyszer targyalasra igyekeztem es veletlenul kavet ontottem a cipomre, es mivel bor eleg hulyen nezett ki es elszinezodott, ossze vissza vakargattam szalvetaval, nem jott le es igy nem allithatok be megbeszelesre szoval leontotte. A masikat is, igy muvesztnek tunt, nem foltnak:-))


Elvezek en lenni meg akkor is ha szeria benazom, 5 rvente halalos szerelmbe zuhanok, es kb ekkor szoktam ferjet valtani:-) Mindig megkerik a kezem es amikor szerelmes vagyok hulye fejjel igent mondok amit 5 evvel kesobb persze megbanok, mert megismerem az akkor aktualis nagy ot.-))


A szerelmeket roppant dramaian elem meg, sok siras, nagy erzelmek, vallomasok, csokok, es 14 eves korom ota folyton szerelmes vagyok-csak mindig masba:-))


Mindig megbamulnak a pasik, elhivnak randizni, szemezesek es eddig 8-szor kertek meg a kezem, szoval ez a statisztikam:-))))


Nem tudom mit csinalok en pasikent nem allnek le magammal. Sot, de a pasik valamiert vonzodnak hozzam. Szoval ez valami zsigeri dolog:-))

2015. ápr. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5: lehetek én a 9.?
2015. ápr. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6-os:Oooooo koszi ez tok aranyos volt, foleg h a leirtak utan nem az elmegyogyra kuldtel inkabb, jobban megertettem volna:-))


A 9-ik a jelenlegi ferjem, a 8 as a volt, es a 10-es uton van felem:-))))


Egyebkent biztos h oreg vagyok hozzad szoval nem vesztettel semmit:-)

32 eves oslelet vagyok:-))))))


Totalis dinoszaurausz:-)))))

2015. ápr. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

De hiszen a szerelem kortalan ;)

(habár 10 évvel idősebb vagy)

2015. ápr. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7-es vagyok: Igen elvileg kortalan de mostmar huzok egy kepzeletbeli hatart:-)Ez igy eleg radikalisan hangzik hiszen nem a koron mulik a szerelem, de ol nem jonnek ossze egy huszoneves sraccal, mert mas a dinamikank, celjaink...es ennyi idosen as emberek meg valtoznak, es azokat amiket ok jelenleg elnek, azokat en mar anno ateltem ergo nem igazan tudunk konstruktivan hatni egymasra:-))



Egyebkent az irodaban is van egy 25 eves srac, neki pl: meggyozodese h nekunk randizni kell. Fontos adalek, h meg sosem beszeltunk csak rendszeresen bamul, parbeszed, helyszin a kantin ahol eppen eveshez keszulodom


Szia (es itt kimondja a nevemet)


En:sziaaaa honnan tudod a nevemet?


O: masoktol erdeklodtem


En:hmmmm....koszi az oszinteseget


O: en tegnap ugyanazt ettem mint most te (sushi)


Mindezt ugy mondta, mint aki most latott eloszor hullocsillagot, hatalmas csillogo szemek, nem zavarja h a foldon meg tobb billioan esznek sushit, ez nem lehet veletlen


En (rohogve) Ez biztos a vegzet


O:Te most ironizalsz?


En: kivalo megfigyeles


O: mindig egyedul eszel?


En( mar baromira szerettem volna enni es elintezni par telefont:-) es akkor mondom: nem vagyok egyedul hiszen ugye a fejem tele van hangokkal, es most eppen axt mondjak h ; egyel gyorsan keveset es hivd fel Katat:-)))


Nos, azota csak koszon nem kezdemenyez diskurzust nalam pedig ez volt a cel:-))A masik veglet h nem jonnek ossze 48 tol idosebb pasival sem mert ott sincs kozos perspektiva, plusz en folyton utazom, eleg aktiv eletet elek amivel nem biztos h lepest tudna tartani, en viszont el nem tudom kepzelni az eletem porges nelkul:-))


Szoval maradt a 38-43-ig korosztaly ami eleg szukitett hiszen a szerelem nem valogat, es nyilvan vannak kivetelek de probalok a koron belul maradni:-) A 10-es versenyzo pont idealis, 40 eves de nyilvan nem a kora teszi idealissa:-))


De rengeteg korosztalyombeli sot idosebb nok buknak a huszoneves pasikra, sot, konkretan vadassszak oket kepzeletbeli lepkehaloval szoval mindannyian masok vagyunk, mashogy latunk dolgokat.


Van egy ismerosom 48 eves no, kover (konkretan baromi kover 90 kilo koruli egysegrol beszelunk kb.160 centihez) es ehhez van egy 25 eves pasija akivel iden hazasodnak es tok boldogok szoval a szerelem telleg kortalan (ja a es a pasi tokjol nez ki ragadnak ra a nok)

2015. ápr. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!