Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az alábbi videóban szereplő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbi videóban szereplő férfi szerintetek helyes? Sikeres lenne egy mostanság?

Figyelt kérdés
[link]
2019. ápr. 22. 18:56
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Nekem nagyon bejön.
2019. ápr. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Helyes arca van, de ez a kisfiús típus nem az esetem. A hangja viszont tetszik nagyon.
2019. ápr. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem az esetem.
2019. ápr. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nagyonis. Már csak a magabiztosságával is hengerelne, de mellé még jól is néz ki.
2019. ápr. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha elvonatkoztatok a 80-as évekbeli körítéstől (ruha, tánc, egyebek), akkor azt mondom, hogy helyes.
2019. ápr. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

Felejtsétek már el ezt a "aki jól néz ki, csak annak lehet nője" baromságot. Alapvetően én csak egy picit nézek ki jobban az átlagnál, és mindig is bőven átlag feletti nőkkel voltam, a feleségem is pont ilyen.


A "titkom": érdekes vagyok, vannak témáim, nem ijedek meg az árnyékomtól, feltalálom magam, kreatív vagyok, tudom az illemet, tájékozott vagyok, nem vagyok/voltam csöpögős divatboozi, nem játszottam sosem alárendelt szerepet...stb. Na most hol olvastatok olyat, hogy 48-as karom van, szét vagyok tetoválva, szedetem a szemöldököm, gyantáztatom a testem, rizs+csirkemell...


Sosem voltam tagja ennek a degenerált közösségnek, sosem érdekeltek az ilyen lányok.


A videóban szerepló énekes meg jófejnek tűnik, szimpatikus még férfi szemmel is.

2019. ápr. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Felejtsétek már el ezt a..."


Könnyebb tőlünk független dolgokat felelőssé tenni.

2019. ápr. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ahhh Rick!! Imadtam anno.

40N

2019. ápr. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Helyeske, bár nekem nem az esetem. A bőre szép. Hosszú hajjal nézett ki igazán jól (Cry for Help időszak).
2019. ápr. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mert he will never gonna give you up, and never gonna make you cry, and tell a lie and hurt you.

He is a good guy

2019. ápr. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!