Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ez tanulható?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez tanulható? Hogy valaki így sikeres a férfiaknál.

Figyelt kérdés
Nő vagyok. Társkeresési problémákkal küzdök. Van egy nő ismerősöm, ő a példaképem mostanában, már ami a férfiakra gyakorolt hatást illeti. Nagyon szép nő, sokan kedvelik, színes egyéniség. Nem sminkel, ügyetlenül flörtöl, mégis sikeres a férfiaknál. Simán összebarátkozik velük, sok férfi barátja van, hozzám képest legalábbis sok. Meg az egyik karakterisztikája, hogy mindig egy kicsit rejtélyes, titokzatos, misztikus. Nem viszi túlzásba, de egy kicsit mindig ilyen, és ez valahogy érdekessé, izgalmassá teszi. Én képtelen vagyok titokzatos lenni, misztikus... Én senkit sem érdeklek annyira, meg nem is történik velem semmi olyan, ami azzá tenne. Ő viszont nagyon ügyes. Mindig tudja, mikor legyen titokzatos, mikor cuki és édes, mikor védelmezésre/segítségre szoruló nő, mikor legyen vagány, kemény csaj. Ez teszi színessé, izgalmassá, hogy ennyi oldala van. Én nem tudok ilyet... Nagyon kedvelik a férfiak, és őszintén szívesen barátkoznak vele, még akkor is, ha adott esetben tök egyértelmű, hogy sosem fogják megkaparintani a nőt. Meg ugye nem mellesleg tök szép. Bármit ki tud váltani a férfiakból. A hőst ki tudja belőlük hozni, hogy segítsenek neki, védelmezzék. El tudja érni, hogy megsajnálják. Hogy gondoskodjanak róla. El tudja érni azt is, hogy büszkék legyen arra, amiért jóban vannak vele. Hogy hízzon a májuk. Megtudja őket nevettetni, sőt, a tiszteletüket is bármikor kivívja. Én ilyeneket nem tudok!
2019. ápr. 22. 22:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
82%
Hány éves nő vagy?
2019. ápr. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
86%

Az én ilyeneket nem tudok részt, ha kifejtenéd és leírnád mi különböztet meg tőle, azzal egy fokkal lehet, hogy előbbre lennénk. Az ilyen pszichofinomságokat, szociális cuccokat nyilván még tudod te is tanulni.

32/f

2019. ápr. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
54%

Nem tanulható. Vagy csak nagyon kicsi része. Az, hogy milyen a személyiséged elég adott dolog.

Persze lehet tanulni manipulációt, szociális trükköket, de ha ezek nem jönnek maguktól akkor csak erőltetett, görcsös kínlódás lesz ami nem vonzó.

Van, aki ilyen személyiség, ennyi. Hasonló karakter vagyok mint az említett lány, de semmit nem csinálok tudatosan. Néhány manipulációs technika van amit használok, hogy megkedveljenek, de ez meg pont társkeresésnél tök értelmetlen. Szóval valaki vagy ilyen személyiség, vagy nem. De ez nem azt jelenti, hogy "rosszabb" személyiséggel nem fog senki megkedvelni. Talán nem leszel minden pasinál sikeres, de ha nincs valami nagyon nagy gáz veled akkor simán találhatsz olyat, akit valami megfog benned.

2019. ápr. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
45%

Részben tanulható, de olyan mint ő aligha leszel. Ezek főként adottságok.

A tálentum olyan dolog amit valaki vagy kiaknáz magából vagy nem, de hiba volna azt feltételezni, hogy mindenkiben megvan ugyanaz.


Amúgy, nem feltétlen a titokzatossága vonzza a férfiakat, az esetlen, bénácska, cukiság sokkal-sokkal vonzóbb mint a ködbe burkolódzott személyiség. (legalábbis férfi szemmel) utóbbira inkább a nők buknak.

2019. ápr. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
41%

Hát személyiségen múlik, szóval... Személyiségfejlesztés, empátia. :) Az EQ szexi, nem csak az IQ. :D Változtatni példakped irányába a személyiségeden mindig tudsz. Nyilván léteznek korlátok, de az emberek igenis változnak. Sokat.

Hasonló vagyok mint az általad említett lány a leírásban, mondjuk én nem gondolnám magam szépnek, mégis folyton fel akarnak szedni. Hozzá tartozik, hogy lehet segít ha úgy állsz a csávókhoz, hogy hahahaha, úgysem fogsz megkapni. Mielőtt megkapnám bunkóságból, lenézésből: NEM, csak leszbikus vagyok... már be se közlöm az elején velük ezt a tényt, mert csak olaj volt a tűzre, hogy jobban nyomuljanak, de akármit veszek fel meg akármit csinálok, egyszerűen nem használ. x) Rohadt kellemetlen.

2019. ápr. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
0%

Nyugi ilyeneket én sem tudok...bár van barátom, többször utalt már rá, hogy nem vagyok elég nőies, bájos.

Próbálkoztam én is, de mindig előjött az igazi tenyeres-talpas énem. :/

71% 74% Elég jól leírja. Mondjuk ez attól is függ mennyi idős vagy, egy húsz éves azért még megtanulhat jó pár dolgot, viszont egy harminc felettinek már jóval nehezebb változtatnia magán.

Nekem is ilyen barátnőim voltak fiatalon, én meg voltam a láthatatlan gyertyatartó.

2019. ápr. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
76%
a 70 feletti mamám olyan berögzült dolgán változtatott nemrég, hogy csak na... és az 50 éves apum is :) mindig lehet változni, főleg ha az ember tényleg elhatározza és akarja... szerintem minden más csak kifogás :D
2019. ápr. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
65%
Mélységesen egyetértek a hetessel!
2019. ápr. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
40%
Ha jól értem a nōi ismerōsödnek sincs párja. Akkor itt most mi a cél, párkeresés, vagy sok pasival flört?
2019. ápr. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
66%

Az a baj a személyiséged csak az egyik része, ehhez egy dögös és egyben cuki külső kell. Mosoly, szemek, minden. Ha ez nincs meg, máris tized annyi a hatás. Képről megmondon van-e esély. :D

Egyébként ügyesen felismerted mi kell a pasiknak, nem vagy elveszett lány.

2019. ápr. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!