Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ez tanulható?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez tanulható? Hogy valaki így sikeres a férfiaknál.

Figyelt kérdés
Nő vagyok. Társkeresési problémákkal küzdök. Van egy nő ismerősöm, ő a példaképem mostanában, már ami a férfiakra gyakorolt hatást illeti. Nagyon szép nő, sokan kedvelik, színes egyéniség. Nem sminkel, ügyetlenül flörtöl, mégis sikeres a férfiaknál. Simán összebarátkozik velük, sok férfi barátja van, hozzám képest legalábbis sok. Meg az egyik karakterisztikája, hogy mindig egy kicsit rejtélyes, titokzatos, misztikus. Nem viszi túlzásba, de egy kicsit mindig ilyen, és ez valahogy érdekessé, izgalmassá teszi. Én képtelen vagyok titokzatos lenni, misztikus... Én senkit sem érdeklek annyira, meg nem is történik velem semmi olyan, ami azzá tenne. Ő viszont nagyon ügyes. Mindig tudja, mikor legyen titokzatos, mikor cuki és édes, mikor védelmezésre/segítségre szoruló nő, mikor legyen vagány, kemény csaj. Ez teszi színessé, izgalmassá, hogy ennyi oldala van. Én nem tudok ilyet... Nagyon kedvelik a férfiak, és őszintén szívesen barátkoznak vele, még akkor is, ha adott esetben tök egyértelmű, hogy sosem fogják megkaparintani a nőt. Meg ugye nem mellesleg tök szép. Bármit ki tud váltani a férfiakból. A hőst ki tudja belőlük hozni, hogy segítsenek neki, védelmezzék. El tudja érni, hogy megsajnálják. Hogy gondoskodjanak róla. El tudja érni azt is, hogy büszkék legyen arra, amiért jóban vannak vele. Hogy hízzon a májuk. Megtudja őket nevettetni, sőt, a tiszteletüket is bármikor kivívja. Én ilyeneket nem tudok!
2019. ápr. 22. 22:58
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
65%
Egyébként nem értem miért kell beszólni a kérdezőnek, hogy nem a párkeresés a célja... :D pont, hogy de... ha több nyomul, van miből válogatni és nem csak gyökerek lesznek köztük. :D
2019. ápr. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
26%

Ezt nem igahán lehet tanulni. Vagyis neki ez ösztön, ő ilyen személyiség, neki ez szükséglete és lételeme. Nem mellesleg egy manipulatív undormány.


Sgóval a lényeg, hogy ő gyakorlatilag ezt a beállítottságot születése óta tanulja és gyakorolja.

Szóval ha te tudatosan próbálod utánozni. Átveszed a tudományos-oktató-fejlesztő könyvekből azonnal az adott kommunikációs helyzetekre való legjobb stratégiákat és tafásanyagot, akkor is évek megfeszített munkája és begyakorlás szükséges, hogy megközelíthesd azt a szintet, ahol ő van.

3-4 év.


Meg lehet csinálni. Csak hogy akarod-e? Önmagad tudsz lenni ebben? Ez te vagy?

Igennek kell a válasznak lennie, különban nem érdemes belekezdeni.


Önfejlesztés és kommunikáció témában érdemes körbenézni.


Játszma, asszertivitás, testbeszéd, első benyomás. Ezek bazijó dolgok, és csak a felszín.

2019. ápr. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
61%
Elnézést a sok félreütésért! Fáradok... 😃
2019. ápr. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
0%
Nem hiszem, hogy utána kell amúgy olvasni, marhára elég első körben ha az ember maga körül mindenkit jól megfigyel és brutálisan kielemez. Sokkal többet ér ez, mint bármilyen videó meg könyv... van ismerősöm, aki próbálkozott olyasmivel és maradt ugyanolyan. :D
2019. ápr. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
0%

14, azért a tucatgyártású 3490 forintos könyv nem fog téged megváltoztatni.. ez jóval mélyebben gyökeredző dolog ennél.

Hidd el, sok év tanulással és képzéssel nagyon is megváltozhat az ember, csak hát ez más világ, nem az amit Libri polca kínál.

2019. ápr. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
37%

Ezt nem lehet tanulni. Ez vagy jön alapból, vagy meglátszik hogy erölködsz, és 1% hatást se érsz el.

Sokan vagyunk igy.

2019. ápr. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
36%
Ha egy dolgot betartasz, már fél sikered lesz. Ez pedig a következő: legyél csendes. Hagyd a pasit beszélni, kérdezgetni. Ezáltal titokzatos leszel és ő érezheti magát irányítónak is. Ezt én is a környezetemben figyeltem meg, az ilyen lányokért mindig odavannak a pasik. Kapcsolatban már beszélhetsz te is, amennyit akarsz, de az ismerkedés időszakában még legyél visszahúzódó, hidd el, be fog jönni :D
2019. ápr. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
54%

Ne ot nezd, meg majmold...

sosem ertettem ezt. Enis azok koze tartozom aki “egyeniseg” es masok kovetnek engem. Miert?

Pedig nekem sincs sok onbizalmam masokhoz kepest. De ha csak onmagamhoz merem magam akkor mint a tenger. Talan mindig ez volt a kulcs. Akkor vagyok szurke kiseger ha masokhoz kepest akartam kitunnj vagy jo lenni. Ha csak szimplan magamat adtam es - tudom szarul hangzik de ez az igazsag- leszartam mas eletet, legalabbis ilyen szinten akkor mindig en voltam az akit imadnak mert milyen egyedu vagyok. Kozben nem! Csak annyi hogy egy az egyben a sajat vilagomban szeretek lenni es passz.

Pasit tehat enis konnyen szereztem mindig. De ilyenkor mint a legypapir ragadnak. Kulcsszo: vidamsag. Nincs vonzobb egy ember szamara, foleg egy ferfi szamara, egy VIDÁM, MOSOLYGÓS, KEDVES nő! Ennyi! Ebben minden benne van amire egy pasi vágyik. Kb egy párkapcsolatban is.

Tehát mégegyszer: nincs VONZÓBB, egy VIDÁM, kedves, kiegyensúlyozott lánynál, nőnél.

Teljesen mindegy milyen a stílusod. Ne a barátnőd karakteret akard elsajátítani. Az az ővé! De a tiéd kit érdekel ha téged sem? Vállald fel önmagad amilyen vagy. Hidd el hogy ezt fogják szeretni, mert BOLDOG leszel tőle ;).

Na, remélem kicsit segítettem.

2019. ápr. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
29%

Tanulható, fejleszthető.

De sokkal komplexebb, mint egy könyv elolvasása...

2019. ápr. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
29%

Válaszolj pár kérdésre, kérlek:

- Hány privátot kaptál?

- Ha felmész Tinderre, hány match-ed van?


Ha mindkettő kérdésre 0 a válasz, akkor tényleg sikertelen vagy a férfiaknál. Ha nem, akkor viszont jobb helyzetben vagy mint nagyon sok férfi.

2019. ápr. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!