Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfi és női vonzalom, avagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi és női vonzalom, avagy a nők miért képtelenek az objeketivitásra?

Figyelt kérdés

Ez a grafikon az OkCupid amerikai társkereső adatai alapján készült. Azt láthatjuk, hogy a két nem milyen arányban találta vonzónak egymást.

A férfiak válaszai alapján készüt grafikon megközelíti a matematikailag tökéletes eloszlást: az átlagos nőkből van a legtöbb, a csúnyákból/szépekből pedig kevesebb.

A nők grafikonja nagyon el van tolódva balra, azaz itt a csúnyaság irányába. Azaz a nők szerint az átlag férfi csúnya - holott az átlag a számtani közép.


Mi lehet ennek az oka?

[link]


2019. ápr. 20. 00:06
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Nalunk a cegnel no toblet van ...


De amig a csajok csinosan illatosan szolid sminkben jarnak szepen feloltozve, a legtobb akit ismerek rendszeresen sportol valamit...


Addig a pasik kepesek ugyan azt a ruhat hordani egesz heten, zsiros haj, nincs sport, borotvalkozas jo ha kethetente, nem etyszer rossz a szaguk .."


Én még olyan meló helyen is válottam a ruhámat naponta ahol fizikai munkát kellet csinálni..

Az hogy valaki szereti tisztán érezni magát és jó illattal felülni egy buszra vagy kevésbé büdösen az mind igényesség kérdése. Akik tini korukban sem adtak a tiszta öltözékre,ápoltságra,jó illatra azok fiatal felnőtt korukban és életük végéig egy igénytelen disznók maradnak. Sosem értettem mért olyan nehéz egy jó minőségű tusfürdőt és dezodort megvenni , mellette az intim helyeket borotválni mert azok is szagokat árasztanak akár tetszik akár nem !

2019. ápr. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!