Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfi és női vonzalom, avagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi és női vonzalom, avagy a nők miért képtelenek az objeketivitásra?

Figyelt kérdés

Ez a grafikon az OkCupid amerikai társkereső adatai alapján készült. Azt láthatjuk, hogy a két nem milyen arányban találta vonzónak egymást.

A férfiak válaszai alapján készüt grafikon megközelíti a matematikailag tökéletes eloszlást: az átlagos nőkből van a legtöbb, a csúnyákból/szépekből pedig kevesebb.

A nők grafikonja nagyon el van tolódva balra, azaz itt a csúnyaság irányába. Azaz a nők szerint az átlag férfi csúnya - holott az átlag a számtani közép.


Mi lehet ennek az oka?

[link]


2019. ápr. 20. 00:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
31%

Köszi a grafikont! :D Gyönyörűen megmutatja, hogy mennyire álszentek voltak azok, akik lepontozták azokat a válaszaim, amelyek szerint a nők válogatósabbak, mint a férfiak.


És igen, ennyi a sztori lényege: A férfiak ízlése változatosabb és sokkal elfogadóbbak a nők külső tulajdonságaival, mint fordítva. A nők ízlése nagyjából hasonló és jobban is válogatnak.

Igazából, akibe egy kis értelem is szorul, ezt magától észreveszi a környezetén. Akármilyen baráti társaságban, a férfiaknak több nő jön be, mint fordítva. Aki ezeket a dolgokat nem veszi észre, az tényleg képtelen az objektivitásra. Sok nőre ez azért jellemző, mert amúgy is megértőbbek velük a társadalomban, így kevesen szólnak nekik, ha valamit nagyon elfogultan látnak.


#10: Komolyan: Itt egy grafikon, egy TÉNY. Miért kell mindent félremagyarázni ezen az oldalon? Naponta jönnek a kérdések és a válaszok nagy része arról szól, hogy a férfiak a hibásak, a férfiak a rosszak. Mindezt úgy, hogy mindenféle logikát mellőztök.

A nők többet foglalkoznak magukkal? A tetovált szemöldökökre gondolsz, a lenőtt festett hajra, a haspólóból kibuggyanó hájra? Nem érzitek viccesnek, hogy amikor arról írtok, hogy a legtöbb nő ad magára, akkor lazán ignoráljátok a számotokra kényelmetlen tényeket?

A kérdező nem elsiklott a nyilvánvaló magyarázaton, mert az ék egyszerű. Senki sem siklott el semmi felet attól, hogy nem a te elméletedhez próbálta igazítani a tényeket. A csőlátásod egy dolog, a félremagyarázásod szintén, de a tények makacsabbak.

2019. ápr. 20. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
84%
A férfiak többsége ronda, a nők többsége szép. Nem ugyanaz az "átlag" a két nemnél.
2019. ápr. 20. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
96%
Rondák az amerikai férfiak. Ennyi. 🤷
2019. ápr. 20. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
91%

Nalunk a cegnel no toblet van ...

De amig a csajok csinosan illatosan szolid sminkben jarnak szepen feloltozve, a legtobb akit ismerek rendszeresen sportol valamit...

Addig a pasik kepesek ugyan azt a ruhat hordani egesz heten, zsiros haj, nincs sport, borotvalkozas jo ha kethetente, nem etyszer rossz a szaguk ..


Mindezt olyan kornyezetben ahol adni kellene a kinezetre leven dresscode van nagyreszuk jogasz ...


Szoval miert is nem.latom vonzonak a.pasikat a melohelyemen ??? Kitalalod ?


De barhol mashol is ezt latom 30 felett a legtobb pasi elengedi magat, elhizik, mosdas borotvalkozas nuku, ruhatar 2 farmer + 4 polo ennyi...

2019. ápr. 20. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Ezt tessék belinkelni a szexpartnert kereső kérdezőknek!

A pasik mindent meg akarnák dugni, amin lyuk van és mozog.

A nőknek csak szexre helyes pasi kell, aki beindítja. Mivel ilyenkor csak a külső fontos.

Komoly kapcsolat esetében ezer más szempont is fontos, és simán kiüt egy helyes pasit egy kevésbé jóképű, aki más szempontok alapján jobban megfelel.

2019. ápr. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Az sem elhanyagolható szempont, hogy társkeresőn tízszer annyi a férfi, mint a nő. Miért NE a legjobb 10% jutna nőhöz?
2019. ápr. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
34%
Ez a női magazinok és a femináci propaganda miatt van. Azt sulykolják a nők fejébe, hogy nekik alanyi jogon jár a tökéletes férfi akkor is, ha ők maguk rondák, elhízottak, buták és minimálbért keresnek. Ezért aztán irreális igényeket támasztanak, aminek az a vége, hogy az ilyen férfiaknak legfeljebb csak egy menetre kellenek, aztán meg sírnak, hogy nincs normális férfi.
2019. ápr. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek a statisztikák közel sem a realitást mutatják. Egyrészt mert a való életben (ami nem a netes társkereső és egyéb személytelen felület) ott rengeteg dolog játszik a külsőn kívül is. Tehát abban igaza van a grafikonnak szerintem hogy a férfiak nagyobb részben "elnézőbbek" a külső tekintetében mint a nők de ezt nem lehet egy az egyben ráhúzni a társkeresésre ahogy itt sokan próbálják. Ha az volt a kérdés ki tetszik a felsorolt férfiak közül arra reális válasz hogy a többség nem hisz egyrészt egy két kép alapján kell dönteni ami sok mindent nem ad vissza, és azonnali választ vártak. Tehát ha átlag Józsi a piacon fut össze Gizivel akkor könnyen lehet hogy sokkal komolyabb esélye lenne mert ott már közrejátszik a kommunikáció (verbális és meta) a szagok hangok megjelenik a mosoly a tekintet élő stb. Egész más egy kép alapján dönteni. Én ismerek olyat akit kép alapján simán a jó pasi kategóriában tennék de ha találkozunk mindig rá jövök hogy ha fizetnének se biztos hogy összejönnék vele pedig amúgy aranyos gyerek. És persze ismerek a másik végletből is akit kép alapján közepesnek titulálnék viszont élőben tetszik.

Emellett nem elhanyagolható hogy mivel a nők felé egész más volt a külső béli elvárás év századok óta mint a férfi felé kérdés ugyan az e az átlagos? Kinek mi az átlagos? Ugyanannyian vettek részt? Ha igen ki válogatta ki a képeket amiket véleményezi kellett? Vajon az ő ízlése nem befolyásolta a válaszokat?

Lényeg a lényeg hogy a nők szerintem is jobban szűrnek ha az a kérdés első ránézésre ki tetszik és ki nem de egy ennyire művi felmérést körbe hordozni mint a véres kardot és arra verni magunkat hogy Amerikában egy társkereső alapján ez jött ki majd ebből a magyar párkeresés egészére következtetéseket levonni erős kicsit.

Persze vannak akiknek nem megy és biztos megnyugtató a gondolat hogy ez alapján (meg a gyakori alapján) ők a többség de szerintem a realitás hogy kB ugyanannyi nő van monogám kapcsolatban mint férfi és ennek megfelelően a férfiak többségének nem egy ördög lakat a társkeresés (vagy a nők nagyrésze is szingli de én nem ezt tapasztalom).

Én támogatom hogy a férfiak is szűrjenek rendesen ne csak a jó a segged legyen a mérce. Én mindig is értékeltem a páromban pl hogy sok szempont alapján választott engem. Előtte évekig szingli volt és ha én nem tetszem neki és nem hozom amit elvárt (hozzá tenném hogy alap jellemvonásokról van szó nem megfelelési kényszerről) akkor szingli is marad. Van nő akiről pont tudom hogy akart volna tőle ezt azt a szabad éveiben és még most is próbálkoznak néha nők (magánvállalkozó és ez vonza a pénzéhes nőket).

Úgyhogy szerintem nem megsértődni kell hanem tenni hogy te is válogathass mert a külső csak egy része a dolognak. És aki nem válogat meg is érdemli ami marad neki.

2019. ápr. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
7%
Alátámasztja a személyes kutatásom. Simán hozom az átlagos kinézetet, mellé skillem a 190 magasság is, sportolok, erre Photofeeleren 4,8/10-eket kapok. 4 barátnővel a hátam mögött már csak nem lehetek okádék.
2019. ápr. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
"Addig a pasik kepesek ugyan azt a ruhat hordani egesz heten, zsiros haj, nincs sport, borotvalkozas jo ha kethetente, nem etyszer rossz a szaguk .." Etyszel? :D
2019. ápr. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!