Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfi és női vonzalom, avagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi és női vonzalom, avagy a nők miért képtelenek az objeketivitásra?

Figyelt kérdés

Ez a grafikon az OkCupid amerikai társkereső adatai alapján készült. Azt láthatjuk, hogy a két nem milyen arányban találta vonzónak egymást.

A férfiak válaszai alapján készüt grafikon megközelíti a matematikailag tökéletes eloszlást: az átlagos nőkből van a legtöbb, a csúnyákból/szépekből pedig kevesebb.

A nők grafikonja nagyon el van tolódva balra, azaz itt a csúnyaság irányába. Azaz a nők szerint az átlag férfi csúnya - holott az átlag a számtani közép.


Mi lehet ennek az oka?

[link]


2019. ápr. 20. 00:06
1 2 3
 1/21 Fruzs33 ***** válasza:
100%
De sok időd van így éjfél után.
2019. ápr. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%

De ezek amerikai nők és férfiak, te pedig magyar nőket kérdezel.

32/f

2019. ápr. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%
Én nőként azt tartom vonzónak, aki jobb az átlagnál. Az átlag számomra az "elmegy" kategória, amihez nem vonzódok. A pasiknak meg az átlagos is a dugható kategória.
2019. ápr. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
78%
Az az oka, hogy - ha jól értem - a felmérés tárgya a vonzalom volt, és nem az, hogy az átlag pasihoz hasonló pasik vannak-e felülreprezentálva, ami logikus, hogy így van. Ha a legtöbb férfihez nem mérsékelten, is-is mértékben vonzódik egy nő, akkor nyilván azt fogja mondani, hogy közepes szintűnél enyhébb intenzitású vonzalmat (vagy inkább bárminemű vonzalom hiányát) érez a férfiak többsége iránt.
2019. ápr. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
4%
#3 nem az a gond, hogy a nők az átlag felettit tartják vonzónak, hanem mint a kutatás bebizonyította, a nők a férfiak több mint 80%-át átlag alattinak tartják. :D
2019. ápr. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%

A nők a férfiak 80 %-ához nem vonzódnak. Ez teljesen reális. Nekem is csak a férfiak kisebb hányada jön be.


Másrészt a nők sokkal többet foglalkoznak a külsejükkel, sokkal több időt és pénzt szánnak arra, hogy vonzóak legyenek. Ha bemész egy munkahelyre, még az átlagos adottságokkal rendelkező nők között is sokkal több olyat találsz, aki csinos, ad magára, ki van sminkelve, ápolt, jó az illata, vagyis vonzó. Mégiscsak ők a szebbik nem.

2019. ápr. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
32%

A nők nem képtelenek az objektivitásra, hanem hipergám lények, ami azt jelenti, hogy nekik csak a legjobb férfi elég jók, az összes többi férfit pedig selejtnek tekintik. Nem véletlenül mindig a selejt jelzőt használják, amikor a felhozatalról panaszkodnak.


Ezt kell a férfiaknak megérteni: hacsak nem születtél szuperjóképűnek, szinte láthatatlan vagy a nők számára, egészen addig, amíg az anyagi szükség rá nem veszi őket, hogy kényszerből az egyéb férfiakkal is hajlandóak legyenek foglalkozni. Egészen addig ugyanazon a pár férfin marakodnak.

2019. ápr. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
29%

Amúgy pedig ez így sokkal átláthatóbb:

[link]

2019. ápr. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
14%

Utolsó, ez pontosan így van.

Mondjuk a nők se higgyék azt, hogy minden egyes férfi vonzónak tart minden nőt...

Enyhén szólva nem.

Társkeresőt nézve unalomból, pl 45 év fölött én még normális nőt nem láttam, amelyiket vonzónak találtam volna. De ott még 40 fölött sem.

Az alatt meg lehet hogy szép egy nő, ha nem szimpatikus, sokat ér vele. És akkor nem beszéltünk még a stílusról, modorról.

Szóval pl én is igencsak jócskán válogatok, de ki nem?

2019. ápr. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Egy átlagos szépségű nő sokat fordít a külsejére, ápoltságra, így átlagon felüliként éli az életét.

A férfiak egyáltalán nem foglalkoznak a külsejükkel, elhanyagolják magukat, így egy átlag férfi is taszító lesz és a nők csak azt akarják majd megdugni, aki még akkor is természetes férfi szépség, ha naponta 0 percet foglalkozik a külsejével.


Persze, ahelyett, hogy objektív módon elemeznéd az adatokat és más dimenziókat is számításba vennél, te egyszerűen kijelented, hogy a nők képtelenek az objektivitásra, holott te vagy az, aki elsiklott a nyilvánvaló magyarázat felett.

2019. ápr. 20. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!