Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire gond a lányoknak ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gond a lányoknak ha egy pasasnak Aspergere van és nagyon introvertált?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 13. 22:11
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hat a mindennapokra.
2019. ápr. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Nem hat a mindennapokra szinte sehogy. Nagyon enhye Asperger.
2019. ápr. 14. 00:02
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Az Aspergernek azért elég sok szintje lehet. Mik a tüneteid?
2019. ápr. 14. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Nalam ugy jön ki hogy isten igazandibol nemm erdekel semmi befordulok.Inkabb dolgozok olvasok

34 f

2019. ápr. 14. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
91%
Ha egy hónapban legalább egyszer el tudunk menni valamerre, akkor nem izgat, ha amúgy bejön kívül-belül.
2019. ápr. 14. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
75%

Én szociális fóbiás férfi vagyok, meg általában is nagyon szorongó vagyok. Emiatt nő sosem volt az életemben, és nem is tudom, hogy mit akarok valójában.

Az introvertált kifejezés az félreérthető. Nem mindegy, hogy valaki egyáltalán nem igényli mások társaságát, vagy egy bizonyos szinten igen, de fél közöttük lenni, és nagyon gátlásos személyisége van. Aki egyáltalán nem igényli, olyan ember szerintem nem sok lehet.

2019. ápr. 14. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy az vagy? Mik a tünetek?
2019. ápr. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Nincs két egyforma Aspergeres, szóval erre a kérdésre általánosságban nem lehet válaszolni. Teljesen az adott személytől függ, hogy működhet-e a dolog.
2019. ápr. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Csináltattam tesztet, ott jött ki hogy a normál és az Asperger között vagyok félúton. Ez azt jelenti, hogy nincs semmilyen súlyos tünetem, de vannak elég nyilvánvaló hiányosságaim. Pl nem tudok focizni, nem vagyok jó semmilyen ügyességi játékban. Nagyon jó viszont a műveltségem. Soha nem tudtam semmilyen társaságba igazán beilleszkedni. Van 2 barátom, egy olyan akivel összejárunk névnapra, stb. Tehát barátokat sem nagyon tudok felmutatni. Van hogy beszélek valamiről és nem veszem észre, hogy a többieket már nem érdekli, témát kellene váltani. Nehezen váltok a tevékenységek között. A lefekvés előtti 1-2 órában már csak az éjjeli lámpa fényét tudom elviselni. Nagyon szeretek olvasni, nagyon sokat olvasok. Ha néha viccet mesélek társaságban, azt vagy nem érti senki vagy valami nagyon durva vicc. Többnyire nem igazán tudok kapcsolódni a társaságban felmerülő témákhoz, em tudom miért. Így viszont én vagyok az aki társaságban keveset beszél, de ha felmerül valami ami érdekel, akkor meg nem lehet leállítani. Nehezen tudok valakivel beszélgetést indítani, így ilyenkor valamilyenn formális, banális kérdéssel próbálkozok. Ismerkedésnél egy nagy hátrány, én ezt érzem. A nők azonnal kiszagoljék valami más a megszokottól. Szerintem ők úgy vannak vele, hogy nem tudják mi nem stimmel, ha próbálok velük ismerkedni, de érzikk hogy valami más bennem, így óvatosságból elutasítanak. Volt már egy 10 éves kapcsolatom. Tehát tudok ismerkedni, csak ez nekem egy kőkemény munka. Bulikban sokszor figyeltem más pasasokat, akik nem néztek ki tőlem jobban külsőre. Mégis nekik olyan lazán ment az ismerkedés. Csak odamennek csajokhoz, viszik táncolni őket, félóra múlva már kézenfogva mennek együtt iszogatni a bárpulthoz. Nekem pl mindig nehezen jö, hogy mikor lehetne először egy nő kezét megfogni vagy mikor jön el apillanat mikor a kezem már a derekára tehetem. Nekem ezek komoly dolgok mindig és sosem tudom eltalálni a megfelelő pillanatot. Emiatt szerintem azt gondolják rólam a nők, hogy nem vagyok elég magabiztos. És végülis igazuk van, ezekben nem vagyok magabiztos, mert nem érzem mikor jön el a megfelelő pillanat. Mivel gyakorlatilag nincs baráti köröm és egyedül dolgozok, mindig bulikban próbáltam ismerkedni. Eleve frusztráló, hogy egyedül kell elmennem buliba, mert nincs kivel. De ezt már megtanultam kezelni. A másik gond az, hogy bulikba pont nem azok a csajok járnak, akik nekem tetszenének. Nekem teljesen megfelelne egy gátlásosabb, visszahúzódó lány. Pont az ilyen csajok nem járnak bulizni. Most évek óta nincs párom, pont azért mert nekem kőkemény munka az ismerkedés, nem tudom lazán csinálni, mint mások. Nem olyan vagyok aki bombanőt szeretne. Pl nagyon sokszor olyan lányok tetszenek meg akiknek gyakorlatilag nincs melle. Nincs az a pici mell, ami nekem túl kicsi lenne. Szeretem viszont a csinos lábakat, de az szerencsére sok lánynak van:)

A külsőmről annyit, hogy elég vékony vagyok 182cm/76kg. Mivel a 30-as éveimben vagyok, nagyon sok nő egyszerűen túl vékonynak talál. Ezt onnan tudom, hogy többen a szemembe mondták. Próbálok ez ellen tenni, szűk egy éve járok heti 3 edzésre.

Nem ezért írtam ki a kérdést, hogy itt ismerkedjek. A fentiek elolvasása után, amúgy sincs az a nő aki szívesen összejönne velem. Illetve a nagy hiányosságaim ellenére nekem sem tetszik azért mindenki.

Szívesen venneék viszont valami jó tanácsot csajoktól/nőktől. Bármit amit hasznosnak gondolnak.

2019. ápr. 14. 12:21
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Hol lehet azt a tesztet csinálni?
2019. ápr. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!