Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Internetes társkeresés (Tinder...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes társkeresés (Tinder, Badoo) férfiként?!

Figyelt kérdés

Mi kell nektek lányok ezeken az online platformokon?

Eddig önbizalomban nem volt hiány mostanában azonban kezdett egy kicsit megingani a dolog .Kb. 1 éve nyomom egy 3 éves kapcsolat után kisebb nagyobb kihagyásokkal és úgy látom inkább sikertelen a történet...egy kezemen meg tudom számolni hány normális lánnyal beszélek ezeken a platformokon egy hónapban.Ez idő alatt kb.13 komolytalan lánnyal találkoztam akikkel volt ez/az illetve ez idő alatt volt két rövidebb kapcsolatom az életből de valamiért nagyon kevés normális lány ír/kedvel vissza,és tök jó,hogy ducibb lányoknak tetszem de úgy gondolom,hogy ha már én edzek 9 éve és teszek azért,hogy ne úgy nézzek ki mint egy telf*s*tt zokni akkor talán elvárhatom,hogy a párom is beférjen széltében az ajtón.Szóval sem külsőleg és belsőleg nem vagyok egy elveszett gyerek illetve 26 éves létemre elegendő egzisztenciám is van(ha már manapság ez annyira nagyon fontos) egy komolyabb kapcsolathoz(lakás,autó).Kérdezem hol a hiba?És nem nem az autóval pózolok,nem feszítek minden képen,nem csücsörítek a képeken, és nem a Hős utcában vagyok lefotózva az üveg kannással egy tekert cigivel meg két párizsis zsemlével a szatyorban. Hölgyek és urak válaszát/tapasztalatát is egyaránt várom!


2019. ápr. 8. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Neten ne várj komoly nőt, főleg ezeket az oldalakon, ezek amúgy inkább szexkapcsolat keresők.

Ha komolyan akarsz ismerkedni az csak élőben érdemes.

2019. ápr. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%

Tinder és Badoo?

Az összes egy rakás sz**är.

Önfényezős magamutogatós nők vannak csak fent, unatkozós fajtájuk.

Te valóban elhiszed? leszűröd a 20-35 közöttieket akkor bazira sok gyönyörű nőt dob fel, valóban elhiszed, hogy egyik sem találna pasit?


egy rakás f**os a netes társkeresés.


Én 20 évesen még ismerkedtem de cseten, volt egy jatek.hu csetes oldal is, és akkor még volt hangulata és értelme, de annak 14 éve, akkor még több esély volt a netes ismerkedésnek, manapság...



Ja amúgy igen ez a ducibb nők dolog :)

Olyanok rám is rám írtak még régen, de én is úgy vagyok vele, basszus, úszni járok, küzdősportra járok, teszek azért, hogy kinézzek valahogy....szóval igen kösz de nem :)

2019. ápr. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én kísérleti jelleggel felmentem badoora és egy srácnak elolvastam a profilját és tényleg teljesen lenyűgözött, velem egykorú (19),és az írásból nézve értelmes lehetett, mert arról írt, hogy a romantikát kedveli, gyereket akar, nem hisz az egyéjszakásokba, a mai kifordult lányokat sem kedveli, és úgy összeségében meglepődtem, hogy egy ilyen kaliberű pasi így gondolkodik, ha csak nem irónia volt.
2019. ápr. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!