Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Huszonévesek, ti hol/hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonévesek, ti hol/hogyan ismerkedtek?

Figyelt kérdés
Egy ideje már nem vagyok kapcsolatban, nem tudom, nő létemre, hogyan ismerkedhetnék úgy, hogy komolyan is vegyenek. Bármilyen ötletre, tippre nyitott vagyok. Társkereső appokat már próbáltam, de senki sem veszi őket komolyan.

2019. febr. 3. 23:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyere velünk kockulni ':D
2019. febr. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Akár itt,én legalábbis szoktam, társkereső is jó lehet bár ritka a normális ember ott mindkét nemnél! Személyesen meg bárhol,de célozz meg olyan helyeket ahol hasonló érdeklődésű emberek vannak! :) 24/f
2019. febr. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!