Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hol és milyen körülmények között ismerkedtek szívesen egy sráccal?

Figyelt kérdés
Én elég sok mindennel próbálkoztam neten és élőben is de nem sok sikerem volt.Azt vettem észre a legtöbb esetben hogy a lányok nem igazán vannak benne az ismerkedésben.Valahogy azt is észrevettem ,hogy nem szívesen beszélnek velem akárhogyan is próbálkozok.

2019. jan. 5. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Diszkó előtt a koktélt szürcsölve, majd a bmw-be beülve szoktam ismerkedni.De lehetőleg öt évnél fiatalabb legyen a kocsi, mert azoknak még új illata van.
2019. jan. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én az ilyen erőlködés mentes, random dolgokat szeretem. Mondjuk van egy esemény vagy valami és elkezdünk egy közömbös témáról beszélgetni, aztán rájövök, hogy tök jófej és feljönnek komolyabb vagy személyesebb témák is. Tehát azt szeretem, ha nem konkrétan ismerkedési szándékkal történik a dolog. Egyszerűen csak van egy szituáció ami miatt elkezdünk beszélgetni, és kiderül, hogy tök szimpatikus. Nem szeretem az ilyen nagyon izomszagú dolgokat, ahol az első pillanattól egyértelmű, hogy össze akar szedni. Főleg ha ezt görcsösen próbálja.
2019. jan. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kettes! Dettó csak férfi. Magyarázom bárkinek és nem érti. Csak megosztottam.
2019. jan. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem az erőlködést... Meg azt sem, ha bmeg nem tudok úgy kimenni az utcára, hogy ne akarjanak felszedni. Sajnálom, de engem komolyan fel tud húzni, ha valaki az edzőteremben vagy munka közben szólítgat le, akárhogy néz ki. Ja, meg ha írok egy kommentet Facebookon és már kapom az üzenetet, hogy megismerne. Hagyjatok már békén! Ha elmegyek szórakozni, az más, oda vagy úgy megyek, hogy látszik rajtam, ha nyitott vagyok, vagy úgy, hogy látszik, ha nem. De mikor csak teszem a dolgom vagy próbálom élni a mindennapi életem, a hátam közepére nem hiányzik egy "szép voltál, gondoltam írok" üzenet...
2019. jan. 6. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!