Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek mennyire jött be a Tinder?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyire jött be a Tinder?

Figyelt kérdés

Az az érzésem nem csak a férfiak szívnak a társkeresőkön, ezért mindkét nemnél érdekel hány matched volt, és ebből meddig jutottál a randiban? Írd oda hány éves vagy + nemet. Tudom ez a gyakori, és itt lódítani szoktak, de most ne tegyétek.

Kezdem én:

Kb. 5 hét alatt 2 match, az egyik superlikeból. Az egyik komolytalan volt, alig akart chatelni, a másik komolyabb volt, de végül nem jött be.

26/F



2019. márc. 10. 17:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem fent azt írja, hogy +99, nem vagyok prémiumos. Egy éve fent voltam és használtam, volt nap hogy több, mint 5 randim volt, inkább szemle, mert én nem szeretek úgy chatelni férfiakkal, hogy még nem láttam őket személyesen. Időpocsékolás szerintem. Szerintem rossz az első képed és az a baj.
2019. márc. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%

Az elején volt pár match; nem válaszoltak, vagy csak pár szóban. Évek óta használom kisebb-nagyobb megszakításokkal, még egy randit sem sikerült összehoznom.

Női ismerőseim mindig arra panaszkodnak, hogy folyton kiderül, van barátnője a férfinak, akivel onnan randiznak. Nem akarom nekik mondani, hogy ha nem csak a leghelyesebb és ezáltal nők terén baromi elkényeztetett/gátlástalan alakokat húznák jobbra, akkor talán akadna többé-kevésbé monogám is. De hiába, mindenkinek a legjobb kell, aztán persze a legjobbnak miért kéne az átlag, ha nem egy-egy ürítésre? Na de ez már csak ilyen.


29 és természetesen férfi.

2019. márc. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
58%

4-5 éve vagyok fent kb., 0 match, 0 randi. Nem lódítottam róla soha,ez van... nem vagyok jóképű, és ez megy.


27/F

2019. márc. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

#2

Az elején az a pár match csak néhány robot. Ha nem lenne egy matched sem az elején, akkor nem tologatnád hetekig a további matchek reményében. Ügyes trükk.

Valójában nem hoznak létre kamu profilokat az üzemeltetők, hanem meglévő profilokkal belájkoltatnak téged, de ezt az nem látja, akinek a profilját felhasználták erre, csak te látod, ezért nem írnak vissza soha.

2019. márc. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%

sok matchem volt, nem tudom mennyi

sima randi smárolással, van onnét egy exem, egyéjszakás, és egy szexkapcsolat is volt bár nem annak indult

22/L

2019. márc. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%

"Az elején az a pár match csak néhány robot. Ha nem lenne egy matched sem az elején, akkor nem tologatnád hetekig a további matchek reményében. Ügyes trükk."

Nem, néhánynak volt megadva Instagram-elérhetőség, valódi lányok voltak. Annyi, hogy az elején automatikusan kiemel az algoritmus, ugyanaz, mintha megvennéd a Boost funkciót. Az Tinder szerintem nem hoz létre kamu profilokat, magyar lányoknak álcázottakat tuti nem.

2019. márc. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Volt pasi, 32-33 talán, ő is úgy nyomta mint én. Eljött hozzám, sétáltunk pár percet, és mondta, hogy még találkozik egy másik lánnyal is később. Csak szemle volt. Pár nap múlva randiztunk. Első találkozásra, főleg ha nem volt még videóhívás nem kell órákat tervezni. Ha jó képed van kint és nem 1db napszemüveges, ahol alig látszol, akkor lesznek match-ek.
2019. márc. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
49%

Nem jött be.

Arra panaszkodnak a nők,hogy a tinderes pasik többsége bmwvel pózol vagy a meztelen felsőtestét mutogatja.

Na erre én csináltattam pár képet egy fotós haverommal plusz pár olyan képet is felraktam amit mások csináltak rólam.

Nem jött be,akivel mégis match lett az nem válaszolt.

Ha mégis válaszoltak akkor a randira hívásomra töröltek a párjaik közül.

Olyan is volt,hogy matchelek egy csajjal és másnap látom hogy a buszmegállóban csókolózik a pasijával :D

A csajok többsége vagy egófényezésre használja vagy unaloműzésből. De ha ennyire unatkozik akkor menjen edzeni,moziba vagy a franc tudja,de ne húzza az agyát reménytelenül olyannak aki komolyan gondolná a párkeresést.

2019. márc. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
55%

Nekem sok matchem volt, bár én semmi komolyat nem akartam, igazából csak szórakozás volt, milyen pasik vannak, mennyi matchem lesz stb. Nem is írtam vissza senkinek. Aztán egyik srác facen is rám írt, gondoltam miért ne. Ez 1 éve volt, azóta is együtt vagyunk, és nagyon boldogok:)


30N

2019. márc. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
95%

"Nem, néhánynak volt megadva Instagram-elérhetőség, valódi lányok voltak. Annyi, hogy az elején automatikusan kiemel az algoritmus, ugyanaz, mintha megvennéd a Boost funkciót. Az Tinder szerintem nem hoz létre kamu profilokat, magyar lányoknak álcázottakat tuti nem."


Legközelebb olvasd végig a hozzászólásom.

Mondtam, hogy nem hoznak létre kamu profilokat, hanem a már meglévő lányok profiljait használják arra, hogy elhitessék veled, hogy belájkoltak téged. Persze a felhasznált lányok háta mögött csinálják ezt, tehát valójában nem tudsz kapcsolatba lépni velük, nem fognak visszaírni, mert ők nem látnak téged, csak te látod őket. Ez tuti így van, mert akármilyen jó vagy szar képet rakok fel, az elején mindig lesz 3 matchem, akárhányszor is rakom fel magam. Legutóbb is felraktam magamról egy szörnyű képet, és az elején lett 3 matchem, utána pedig 2 hónapig egy sem, aztán töröltem. Ez egy trükk, amivel arra késztetnek, hogy hetekig tologasd a lányokat, hátha megint szerencséd lesz, közben pedig pénzt csinálnak belőled.

2019. márc. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!