Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek megy a Tinderen vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek megy a Tinderen vagy a Badoon való ismerkedés?

Figyelt kérdés

Halihó, kezdem azt hinni , hogy én egyszerűen nem tudom használni ezeket az alkalmazásokat. Lehet az is közre játszik, hogy teljesen nem az én világomba tartoznak a használatuk ( nem vagyok hozzá szokva az idegenekkel való chateléshez, és nehezen nyílok meg) , csak úgy voltam vele, hogy egy próbát meg ér. Sajnos nem volt nagy a sikerességi rátája. Nektek könnyedén megy beszélgetést kezdeményezni ezeken a társkeresőkön?

20/ L



2019. márc. 5. 22:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nem kellene csaj tinderről, komolytalan az egész. Pedig nem vagyok öreg, 27f.

20 évesen lehet nyomattam volna ha lett volna kollégiumba net, de ma már nem tudnék komolyan venni egy nőt aki csak társkeresőről ismer.

2019. márc. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Dettó ugyan ez. Hagyjad a netes ismerkedést , nagyon kevés az esély, hogy pont olyannal chat-elj akivel kompatibilis legyen a gondolkodásod. Meg itt képekre megy a pont, és teljesen más lehet, közvetett személy. Inkább menny ki a parkba vagy ha van hobbid akkor azt űzd és ott próbálkozz a neten nem igazán lehet.
2019. márc. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Én is teljes mértékben a személyes ismerkedés híve vagyok. Csak rengeteg embertől hallottam, hogy milyen jó, de én ezt egyáltalán nem tapasztaltam.
2019. márc. 5. 22:40
 4/17 anonim ***** válasza:
Tinderen lehet beszélgetni?! Viccet félretéve, a beszélgetésig sem jutok el.
2019. márc. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Könnyedén ment volna, ugyanis egész jól kommunikálok, de ott rontottam el, hogy komolyan vettem az ismerkedést, miközben ezeken a platformokon sokkal inkább éreztem magam terméknek, mint embernek.

Ha valakivel egyezésem volt, akkor sem történt semmi értelmes dolog, csak a komolytalankodás, játszadozás.

A legnagyobb gond, hogy a tinderen senkinek nincs szüksége semmire.

Nem tudsz olyat adni, ami ott értéket képviselne.

Olyan mint a jelenlehi mainstream zenei piac túlkínálata. Minden és mindenki bármikor lecserélhető, pótolható.

Jóval értékesebbnek tartom magam annál, hogy ingyen áruljam magam egy olyan felületen, ahol minden megy a szemétbe abból, aki vagyok, mert senkit sem érdekel.

24F

2019. márc. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Mi badoon ismerkedtünk meg a férjemmel 4 éve és már van egy kislányunk is 🤷‍♀️😊😊
2019. márc. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy éve használom a Tindert,de még randiig se jutottam el egy csajjal sem.

A többség vissza se ír,pedig nem "szia,mizu"val kezdek.

Ha valakivel elbeszélgetek az szó nélkül lelép pár nap után.

Ha valakit randira hívok,akkor szintén felszívódik.

Nem érdemes komolyan venni sajnos az ilyen oldalakat.

2019. márc. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Valószínűleg az a legnagyobb probléma, hogy mindannyian , akik kipróbáltuk ezeket a platformokat és úgymond csalódtunk bennük, túl sokat vártunk el tőlük.Úgy érzem , hogy az emberek többsége akik jelen vannak ezeken a társkeresőkön , azoknak a fejében meg van az ideális pár képe. és ha már egy kicsit is elüt valaki valamiben, akkor már képbe sem jön nekik az a személy.
2019. márc. 5. 23:21
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én meg arra jöttem rá h ezek szexpartnerkeresők, de nem az oldal az, hanem a fickók használják arra.
2019. márc. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Azért nem megy, mert kb. minden 100. srácot húzod jobbra.
2019. márc. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!